Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie

 

 

MORE

 

 

MORE

 

Bulharský realitný trh s dovolenkovými nehnuteľnosťami pri mori je dynamický a konštantne rastie.

Na trhu je široká ponuka nehnuteľností v rôznych atraktívnych lokalitách. Ponuku dopĺňa aj vysokokvalitná nová výstavba hotelových rezidenčných komplexov. Mnohé ponuky na realitnom trhu spĺňajú všetky vysoké nároky nových majiteľov od luxusného bazéna, Spa, Wellness či fitness.

Kvalitné ponuky na predaj v atraktívnych hotelových komplexoch, ktoré sú v dobrej lokalite a pešej dostupnosti od  mora sú stále veľmi žiadané.

Ceny nehnuteľností pri mori v lokalitách ako Slnečné pobrežie, Sveti Vlas, Obzor, Zlaté piesky či iné sú teraz skutočne atraktívne, ponuka kvalitného apartmánu/štúdia začína od 25.000€.

Široká realitná ponuka je doslova šitá pre každého záujemcu v závislosti od jeho vkusu až po stanovený rozpočet.

Využitie vlastného apartmánu, či inej nehnuteľnosti nie je nijako obmedzená.  Svoju nehnuteľnosť môžete využívať neobmedzene ako pre seba, tak aj pre svojich známych, prípadne ju ďalej prenajať a tým svoj vklad zhodnotiť.

Vybavenie hotelového komplexu ako Spa, Wellness či bazény sú pre vlastníkov či vašich ubytovaných hostí primárne  zdarma.

Relaxujte a užite si svoju dovolenku vo svojom!

Horúce novinky (ponuky nehnutelnosti)

Blog

Sveti Vlas

Sveti Vlas

Pokiaľ hľadáte pokojnejšie a menšie letovisko s jemným zlatistým pieskom, čistým pozvoľným vstupom do mora - Sveti Vlas je tou pravou voľbou. Už na...

preèítajte si viac
Ravda

Ravda

Ravda je menšie prímorské mestečko v južnom Bulharsku, len 22 km od letiska v Burgase. Dobré klimatické podmienky a blízkosť historického mestečka...

preèítajte si viac

Nesebar

Starodávne rybárske mestečko Nesebar leží na brehu Čierneho mora, len 30km od mesta Burgas a zhruba 5km od letoviska Slnečné pobrežie. Celé mesto...

preèítajte si viac
Slnečné pobrežie

Slnečné pobrežie

Slnečné pobrežie   Slnečné Pobrežie patrí medzi najobľúbenejšie prázdninové letoviská, kde si užijete skvelý relax a nádherné západy slnka ...  ...

preèítajte si viac
AllEscort