Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie

Ravda je menšie prímorské mestečko v južnom Bulharsku, len 22 km od letiska v Burgase.

Dobré klimatické podmienky a blízkosť historického mestečka Nesebar (má prezývku predmestie Nesebaru), robia
z Ravdy vyhľadávané miesto v Čiernomorí.
V posledných rokoch sa Ravda rozrástla a stalo sa z nej veľmi obľúbené letovisko. Jej piesčité pláže majú pozvoľný
vstup do mora. Je to pokľudné miesto, pre ľudí ktorí sa  chcú vyhnúť živým turistickým centrám.
Pláže sú tu dve. Obe sú piesočnaté a s pozvoľným vstupom do Čierneho mora.
Južná pláž je kratšia, ale zato širšia, jej dominantou je staré mólo. Hlavná pláž je úzka a veľmi dlhá.
Niektoré úseky na oboch plážach sú organizované a môžete si tu prenajať ležadlá a slnečníky.
Nechýba ani ponuka vodných športov.

Ak zatúžite po rušnejšom živote väčsšch miest, vďaka pravidelnej a lacnej miestnej doprave sa jednoducho dopravíte na Slnečné pobrežie (6 km) či do neďalekého historického mestečka Nesebar (5 km). Starobylé mestečko Nesebar je od roku 1983 súčasťou zoznamu UNECSO.

V Ravde však snáď okrem vyhlásených diskoték, nájdete všetko viac i menej podstatné. Zatiaľ čo Slnečné pobrežie je bulharské Las Vegas, kde to žije dňom i nocou, nočný život v Ravde je umiernenejší. Centrum tvorí dlhá hlavná ulica (volá sa Makedonia, na ňu nadväzuje ulica Nesebar plná obchodíkov, reštaurácií, kaviarní a niekoľkých väčších barov, ktoré väčšinou zatvárajú okolo polnoci.

Ľudia, čo sa chcú baviť a tancovať až do rána, môžu ísť autobusom alebo taxíkom práve na Slnečné pobrežie. Autobusové linky smerom na Slnečné pobrežie premávajú každých 20 minút a smerom do Burgasu každých 30 minút.

Výhodou letoviska Ravda sú v porovnaní s väčšími mestami nízke ceny jedla i alkoholu i ďalšie výhodné nákupy.
Určite si zamilujete tunajšiu zmrzlinu, za ktorú nezaplatíte za každý kopček, ale za skutočnú váhu.

Pre rodiny s deťmi je veľkým lákadlom najväčší aquapark v Bulharsku s názvom Aquapark Nessebar, ktorý sa nachádza len 3 km od centra Ravdy.