Spanielsko Background

Kúpa nehnuteľnosti v Španielsku

Pokiaľ rozmýšľate nad kúpou rekreačnej nehnuteľnosti v Španielsku pri mori z rôznych dôvodov, napríklad pre svoju dovolenku, alebo ako miesto pre váš dôchodok, či trvalé bydlisko, prípadne kvôli stabilnému teplému a slnečnému počasiu – potom práve táto krajina môže byť tou pravou pre vás. Mierne stredomorské podnebie a viac ako 300 slnečných dní v roku, k tomu množstvo pláží s modrou vlajkou zabezpečí príjemný pobyt počas celého roka.

Nehnuteľnosti v Španielsku sú stále vysoko vyhľadávané a cenovo dostupné.

Rezidenčné nehnuteľnosti sú dlhodobo atraktívnou investičnou príležitosťou, ktoré ochránia vaše financie pred ich znehodnotením. Dostupnosť leteckého spojenia počas celého roka do obľúbených destinácií ako Malaga, Alicante, Valencia, Menorca, Mallorka vám umožňujú navštíviť svoju nehnuteľnosť prakticky kedykoľvek.

V tejto krajine je určite čo objavovať od architektúry v historických mestách po národné parky. Aktívny oddych a relax si môžete užiť napríklad pri Golfe alebo na piesočnej pláži.

Dlhodobý pobyt pri mori je taktiež skvelou investíciou do vášho zdravia, ktorý si môžete vy a vaši blízky kedykoľvek dopriať.

Pre ďalšie informácie oslovte nášho špecialistu pre Španielsko.

Náš špecialista pre Španielsko

Moje meno je Tatiana. Narodila som sa na Slovensku, ale už viac ako 20 rokov žijem v Španielsku a to konkrétne v lokalite Costa del Sol (Slnečné pobrežie). Vyštudovala som Ekonómiu a Cestovný ruch.  Moja práca v oblasti realít je zároveň aj moje hoby, ktorým sa intenzívne venujem už dlhšiu dobu.

Mám rada futbal a dobré jedlo. No nie som si istá tým poradím. A až v Španielsku som pochopila dimenzie a význam slov “kvalita života“.

Bude mi potešením, ak sa na mňa obrátite s pomocou pri výbere správnej nehnuteľnosti. Rada Vám poradím i v oblasti investovania a realitného poradenstva. Som presvedčená, že pre Vás nájdem Vašu vysnívanú nehnuteľnosť a úspešne Vás prevediem celým procesom kúpy nehnuteľností v tejto úžasnej krajine.

 

¡Hasta la vista!

 

Tatiana Tóthová

Špecialista pre Španielsko

tatiana tothova

Bc. Tatiana Tóthová

Property Sales Manager ES

+421 911 353 550

[email protected]

Proces kúpy nehnuteľnosti v Španielsku

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;