Prečo investovať v Bulharsku?

Bulharsko patrí medzi krajiny, ktorých ekonomika patrí medzi najrýchlejšie rastúce v rámci krajín EÚ. Realitný trh si drží svoje miesto s postupným výhľadom pre ročný rast od 4% do 7% v závislosti od lokality. Okrem toho Bulharsko ponúka kvalitné a cenovo stále dostupné nehnuteľnosti pri mori, či na horách za jedny z najnižších cien v Európe. Investícia do nehnuteľností sa tak stáva skutočne dostupnou pre bežného občana. Od 02/2012 môžu občania Európskej únie v Bulharsku kupovať nehnuteľnosti vrátane pozemkov.  Od zavedenia európskej meny 01/2024 sa očakáva, že ceny nehnuteľností v horizonte niekoľkých rokov by mohli rásť rýchlejším tempom. Tejto skutočnosti nahráva neustále zvyšovanie cien stavebného materiálu, inflácia a vyšší dopyt po kúpe nehnuteľností. Z tohoto dôvodu sa javí teraz ten správny čas na investovanie do kúpy nehnuteľností v Bulharsku.

Prečo investovať v Bulharsku?

Bulharsko ponúka lacné nehnuteľnosti za jedny z najnižších cien v Európe. Realitný trh si drží svoje miesto s postupným výhľadom pre ročný rast od 4% do 7% v závislosti od lokality. 

Od zavedenia európskej meny 01/2024 sa očakáva, že ceny nehnuteľností v horizonte niekoľkých rokov by mohli rásť rýchlejším tempom. Z tohoto dôvodu sa javí teraz ten správny čas na investovanie do kúpy nehnuteľností v Bulharsku.

Proces kúpy nehnuteľnosti v Bulharsku

Výber lokality

 

 

 

Hory

 

 

 

 

 

 

More

 

 

 

Relax Properties s.r.o.
top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2022