Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie

Nad letoviskom Slnečné pobrežie sa hore na kopci rozprestiera skutočne gurmánsky klenot – Reštaurácia s názvom Khan’s stan (Chánov stan). 

Toto miesto na kopci s neskutočným výhľadom na Slnečné pobrežie, Sveti Vlas a Nesebar je známe miestnym obyvateľom ako Hanska Shatra. Nachádza sa na mieste kde stredoveký Chán Krum založil tábor, aby obliehal Nesebar. Pripomenutie bulharskej histórie a dedičstva vás touto cestou pozývajú si vychutnať miestny obyvatelia, kde zažijete neopakovateľný zážitok miestnej gastronómie a zábavy, tak ako to vedel len on sám – veľký Chán Krum.

Reštaurácia Khan´s Tent je najnavštevovanejšia atrakcia medzi turistami hlavne ako miesto pre zábavu, miesto pre majstrovské diela kulinárskeho umenia. Konštrukcia reštaurácie má za cieľ pripomínať tvarom a veľkosťou bulharských chánov. Z jeho rozsiahlych terás sa vám naskytne nádherný výhľad do zelene a na letoviská Slnečné pobrežie, Nesebar a Svätý Vlas. Toto jedinečné miesto vám môže ponúknuť skvelý čas pre vás a vašich priateľov, spríjemnený hudbou, miestnymi špecialitami a rôznymi predstaveniami zábavnej estrádnej show. Zažijete tu rôzne tance, akrobatické vystúpenia a triky. Khanov stan je otvorený každý deň od 9.00hod. ráno do noci 24.00hod. Dostanete sa tam taxíkom, alebo autobusom.

Miesto ponúka nádherný výhľad počas dňa aj v noci. Vnútri budovy môžete vidieť špeciálnu Trónnu sálu s nápismi, ktoré zobrazujú tradície, spôsob života a históriu starých Bulharov. Obsluha v reštaurácii sa snaží napodobniť staré časy a preto skoro všetci čašníci majú dlhé brady, ktorých cieľom je vyzerať ako pôvodný Bulhari, ktorý vyzerali rovnako. V spodnej časti reštaurácie sa nachádza Piano bar a pre tých, ktorí majú radi krásny výhľad, je k dispozícii veľká terasa s výhľadom na more a hory.

Navštívte aj vy pri najbližšej návšteve Slnečného pobrežia tento unikát a vychutnajte si s rodinou a priateľmi skvelú večeru,  spoločnú zábavu a nezabudnuteľné chvíle.

 

Pozrite si výhľad tak ako sme ho zažili my:

https://www.youtube.com/watch?v=CiRXovPN9eU

Zdroj informácií reštaurácie Khan´s Tent sme čerpali tu:

http://hanska-shatra.com/main/about-us/about-khans-tent/