Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie

Pokiaľ hľadáte pokojnejšie a menšie letovisko s jemným zlatistým pieskom, čistým pozvoľným vstupom do mora – Sveti Vlas je tou pravou voľbou. Už na prvý pohľad toto mestečko pôsobí veľmi uhladene, pokojne, obklopené zeleňou a pohorím Stará Planina. V letovisku nájdete množstvo luxusných hotelových komplexov a krásna okolitá príroda vám iste učaruje.

Vládne tu absolútne pohodová atmosféra, či toto miesto navštívite na začiatku júla, alebo v strede horúcej sezóny. Ulice a pláže sú tu bez davov ľudí, hlučných diskoték a rozsvietených kolotočov. 

Napriek tomu je tu všetko potrebné čo od letoviska očakávate – obchody, služby, pekárne aj skvelé reštaurácie. 

Pláže sú tu jednoducho nádherné, pokojné s dostatkom ležadiel a oddychových zón. Využiť môžete aj ihrisko na beach volejbal, prípadne si zahádzať frisbee, miesta je tu všade dostatok. Množstvo barov a reštaurácií vám spestrí horúce dni a vy si vychutnáte potrebný oddych a dovolenkovú atmosféru. 

Pokiaľ vás však oddych na pláži už omrzí – tí aktívnejší dovolenkári si môžu prejsť niektorú z nenáročných turistických trás, alebo sa len tak prejsť lesom pešo, alebo na bicykli a objavovať neďaleké pohorie Stará Planina.  Nájdete tu teda jedinečnú kombináciu čistého horského vzduchu, morského podnebia a krásnej prírody. 

Do pozornosti dávame aj najväčší jachtársky prístav Marina Dinevi, ktorý má kapacitu až 300 jácht. Určite počas prechádzok je tu na čo sa pozerať. Celý prístav je lemovaný luxusnými obchodmi a skvelými reštauráciami, ktoré ponúkajú čerstvé morské plody. Zároveň viete využiť bohatú ponuku lodných zájazdov a zavítať do okolia, previezť sa vodným taxi do historického mestečka Nesebar, povoziť sa na atrakcii – banáne, previezť sa na Speed Boat (rýchlo loď), či objaviť iné vodné atrakcie.

História:

Na súčasnom mieste Sveti Vlas bola pôvodne rybárska osada, ktorá bola založená v 2. storočí gréckym obyvateľstvom a jej pôvodný názov bol Larissa. Názov Sveti Vlas sa začal používať až v 14. storočí. Mesto bolo prevažne grécke až do 20. stor., kedy sa väčšina miestnych Grékov vysťahovala späť do Grécka.

Poloha 

Letovisko sa nachádza len 5km od rušného najväčšieho letoviska Slnečné pobrežie a 35km od letiska Burgas. Skvelo prepojená mestská doprava vám zabezpečí bezproblémové prepojenie a do letoviska Slnečné pobrežie vás miestny autobus odvezie za 15-20 minút. Toto letovisko odporúčame navštíviť pokiaľ budete chcieť uskutočňovať veľké nákupy, alebo zatúžite po rušných baroch a diskotékach. 

Pokiaľ z letiska Burgas do Sveteho Vlasu hľadáte pohodlnejšiu prepravu – bulharské taxi služby prídu priamo na letisko  pre vás a za 30 minút ste vo svojom apartmáne, či hoteli. Cena taxi služieb sa pohybuje okolo 35€. 

Máte radi históriu, pamiatky a gastronómiu? Potom určite nezabudnite navštíviť  len 13 km vzdialené mestečko Nesebar, ktoré je zapísané v národnom kultúrnom dedičstve UNESCO. Doprava do Nesebaru je veľmi jednoduchá – využiť môžete mestskú dopravu (má tam svoju konečnú zástavku), alebo sa odviezť vodným taxi a vychutnať si jazdu po mori – stojí to za to. 😊

AllEscort