Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie

Slnečné pobrežie

 

Slnečné Pobrežie patrí medzi najobľúbenejšie prázdninové letoviská, kde si užijete skvelý relax a nádherné západy slnka …

 

Slnečné pobrežie leží na pobreží Čierneho mora v blízkosti starobylého mestečka Nesebar, ktoré je zapísané v kultúrnom dedičstve UNESCO.

Od medzinárodného letiska Burgas je vzdialené len 30 km a od letiska vo Varne necelých 100km. Vďaka nízko nákladovým leteckým spoločnostiam Ryanair a Wizzair a ich pravidelným linkám je jeho dostupnosť cenovo veľmi výhodná a pohodlná.

Medzi letiskom a letoviskom Slnečné pobrežie je veľmi jednoduché a rýchle dopravné spojenie autobusom, taxíkom, prípadne môžete využiť transfer samotného hotela v ktorom ste ubytovaní.

Slnečné pobrežie si už roky udržuje pozíciu najväčšieho a najobľúbenejšieho plážového letoviska v Bulharsku, kde každoročne počas leta mieria turisti z celej Európy. Letovisko sa nachádza v malebnom a ekologicky čistom zálive, ktoré sa pýši modrou vlajkou, ktorá je symbolom čistoty mora. Široké piesočné pláže s pozvoľným vstupom do mora sú ideálnym dovolenkovým miestom pre rodiny s deťmi a starších ľudí, ale nielen oni si tu prídu na svoje. Tisíce mladých ľudí z celého sveta každoročne radi zavítajú na obľúbenú pláž Cacao Beach, ktorá je známa svojim nočným životom diskoték a barov.

Výborná kuchyňa bohatá na morské špeciality a stredomorské chute je cenovo veľmi prijateľná. Určite oceníte si vychutnávať vaše skvelé jedlo a nádherné západy slnka s pohárom chladeného piva či miestneho vína v štýlových reštauráciach či baroch.

Turistická sezóna tu trvá od mája do októbra. Počas leta sa teploty mora pohybujú okolo 26 – 28°C. Široké a jemné piesočné pláže majú dĺžku až okolo 6 km.

Prechádzky ako stvorené na nové objavovanie nájdete v historickom mestečku Nesebar, pokojnejšie pláže a nádherné rezorty vás očaria v blízkom letovisku Sveti Vlas a Elenite.

A keď vás už budú bolieť nohy z toľkých prechádzok – môžete využiť dobré autobusové spojenia, alebo malý turistický vláčik či vodné taxi a nechať sa unášať  dovolenkovou atmosférou.

 

Vitajte na Slnečnom pobreží, užívajte si a relaxujte!

AllEscort