Chorvátsko
Výhľad na more
Unikátna nehnuteľnosť!
Prvá línia pri mori
1.417.500 

Unikátna vila v prvej morskej línii, 5m od mora ostrov Pag, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2021/354
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeUl. Ivana Mažuranića 30, 23250, Pag, Chorvátsko
Cena (€)1 417 500 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice4 izby (4+1)
Obyvateľná plocha (m2)160 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní2
Počet podlaží1
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuVily
Zastavaná plocha (m2)160 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)2200 m2
Celková plocha (m2)160 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Bazén
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CB_2021/354

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj unikátnu nehnuteľnosť a to zaujímavú dizajnovú vilu v prvej morskej línii s rozsiahlym pozemkom a prístupom priamo až k moru v lokalite ostrova Pag v blízkosti mesta Zadar v Chorvátsku.

Ide o skutočnú raritu na trhu, ktorá sa len málokedy objaví.

Na predaj je samotný rodinný dom, ktorý sa nachádza v prvej morskej línii len 5 metrov od mora na veľkom pozemku o rozlohe 2200 m2, v lokalite, ktorá zaručuje pokoj a súkromie. Len samotný pozemok v prvej morskej línii má nesmiernu hodnotu.

Prízemie, má obytnú plochu 100m2, pozostáva z troch spální a obývacej izby. Okrem hlavnej budovy sú tu aj dve pomocné budovy 43m2 a 21m2.

Súčasťou nehnuteľnosti je aj garáž, bazén a letná kuchyňa s výhľadom na more.

Dvor je veľký, husto vysadený rôznymi stredomorskými rastlinami, ktoré majú za úlohu chrániť pred letnými horúčavami. Záhrada má veľké množstvo zákutí na oddych, meditáciu a rodinné stretnutia. Zo záhrady sa dá ísť priamo na pláž, kde je veľké kotvisko pre loď. Vzhľadom na postavenie terénu je prístup na pláž defacto možný len z tejto nehnuteľnosti, čo je veľká výhoda, pretože týmto sa stáva pláž využiteľná len majiteľmi nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť by potrebovala trocha osviežiť a zrenovovať, aby jej hodnota ešte viac vzrástla.

Výborná mikro a makro poloha nehnuteľnosti, v blízkosti všetka občianska vybavenosť, obchody a reštaurácie. Tiež blízko pevniny, alebo mosta, ktorý spája ostrov Pag s pevninou. Zadar a jeho letisko alebo diaľničné spojenie sú vzdialené 45 minút.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 160
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 1.417.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Unikátna nehnuteľnosť!
Ribbon Modrý : Prvá línia pri mori

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;