Chorvátsko
Výhľad na more
Novostavba
400m od mora
498.750 

Novostavby luxusných apartmánov v top lokalite Primošten, 400m od mora, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2041/73
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeDubrovačka ul. 33, 22202, Primošten, Chorvátsko
Cena (€)498 750 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)101 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní2
Počet podlaží3
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)101 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Lodžia
Terasa
Pivnica (sklep)
Garáž
Parkovacie státie
Bazén
Blízko letiska
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CB_2041/73

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj novostavby luxusných apartmánov len 400m od mora, ktoré sa nachádzajú vo vyhľadávanej turistickej lokalite Primošten v Chorvátsku.

Na predaj sú luxusné apartmány v novostavbe v atraktívnej lokalite. Apartmánový obytný dom je už vo výstavbe a dokončenie sa plánuje na koniec roka 2025. Objekt obsahuje celkom len sedem bytov, z ktorých každý má vlastnú garáž a vonkajšie parkovacie státie.
Všetky byty majú veľký pôdorys a sú moderne riešené pre pohodlný život.

Ponuka apartmánov:

S1- 525 000 EUR
Byt na prízemí s celkovou obytnou plochou 128 m2. Skladá sa z priestranného hlavného obytného priestoru, ktorý zahŕňa obývaciu izbu, kuchyňu a jedáleň. Ďalej má dve spálne, dve kúpeľne a lodžiu, ktorá je prepojená so záhradou, kde je plánovaný bazén. K bytu patrí komora, garážové státie a vonkajšie parkovacie státie.

S2 – 577 500 EUR
Byt na prízemí s celkovou obytnou plochou 134 m2. Skladá sa z priestranného hlavného obytného priestoru, ktorý zahŕňa obývaciu izbu, kuchyňu a jedáleň. Ďalej má apartmán dve spálne, dve kúpeľne, toaletu pre hostí a lodžiu, ktorá je prepojená so záhradou s bazénom. K bytu patrí komora, garážové státie a vonkajšie parkovacie státie.

S3- 525 000 EUR
Byt na prvom poschodí s celkovou obytnou plochou 113 m2. Skladá sa z priestranného hlavného obytného priestoru, ktorý zahŕňa obývaciu izbu, kuchyňu a jedáleň. Ďalej obsahuje dve spálne, dve kúpeľne, toaletu pre hostí a lodžiu, ktorá je prepojená so záhradou s bazénom. K bytu patrí komora, garážové státie a vonkajšie parkovacie státie.

S4- 498 750 EUR
Byt na prvom poschodí s celkovou obytnou plochou 101 m2. Skladá sa z priestranného hlavného obytného priestoru, ktorý zahŕňa obývaciu izbu, kuchyňu a jedáleň. Ďalej má dve spálne, dve kúpeľne, toaletu pre hostí a lodžiu, ktorá je prepojená so záhradou s bazénom. K bytu patrí komora, garážové státie a vonkajšie parkovacie státie.

S5- PREDANÝ

S6- 551 250 EUR
Byt na druhom poschodí o celkovej výmere 102 m2. Skladá sa z priestranného hlavného obytného priestoru, ktorý zahŕňa obývaciu izbu, kuchyňu a jedáleň. Okrem toho obsahuje aj dve izby, dve kúpeľne, toaletu pre hostí a lodžiu s výhľadom na more. K bytu patrí komora, garážové státie a vonkajšie parkovacie státie.

S7- 1 050 000 EUR
Penthouse s celkovou obytnou plochou 205 m2. Skladá sa z priestranného hlavného obytného priestoru, ktorý zahŕňa obývaciu izbu, kuchyňu a jedáleň. Ďalej obsahuje tri spálne, dve kúpeľne a toaletu pre hostí. a lodžia s výhľadom na more. Z lodžie sa vychádza na veľkú terasu, kde je priestor na relaxáciu vrátane jacuzzi. K bytu patrí komora, garážové státie a vonkajšie parkovacie státie.
Objekt sa nachádza vo výbornej lokalite, vhodný ako na bývanie, tak na turistiku. Vzdialenosť od najbližších pláží a centra mesta je iba 10 minút chôdze. Letisko je vzdialené 40 minút jazdy.

Stavba bola zahájená a dokončenie je plánované na koniec roka 2025.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 101
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 498.750 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Novostavba
Ribbon Modrý : 400m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;