Chorvátsko
Výhľad na more
Novostavba
Tretia línia od mora
765.450 

Novostavby dvoch domov s bazénom len 75m od mora, Rogoznica, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2038/78
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeStari Trogir 1C, 21222, Sevid na moru, Chorvátsko
Cena (€)765 450 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice4 izby (4+1)
Obyvateľná plocha (m2)130 m2
Počet spální4
Počet kúpeľní2
Počet podlaží1
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)65 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)570 m2
Celková plocha (m2)130 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Krb
Bazén
Blízko letiska
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CB_2038/78

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj dva rodinné domčeky, ktoré sa nachádzajú spolu s bazénom na jednom pozemku blízko mora v lokalite Rogoznica v Chorvátsku.

Nehnuteľnosť sa nachádza na miernom svahu s neuveriteľne atraktívnym panoramatickým výhľadom na more. Nehnuteľnosti sú novostavby rodinných dvoch domov, ktoré boli postavené len nedávno v roku 2019. Vzdialenosť od pláže je len 75m (tretia línia od mora). Domy boli navrnuté tak, aby každý mal svoje súkromie. Nehnuteľnosť ponúka výnimočné spojenie vlastnej nehnuteĺnosti s možnosťou ďalšieho prenájmu, alebo rôznych rozdelení či obchodných možností.

Na predaj sú dva moderne navrhnuté domy typu bungalov, ktoré disponujú dvoma samostatnými bytovými jednotkami. Celkovo majú domy spolu 130m2, disponujú 4 spálňami a 2 kúpeľňami. Rozprestierajú sa na jednom podlaží. Pozemok s rozlohou 570m2 ponúka svojim majiteľom jeden spoločný bazén s altánkom, ktorý poskytuje jedinečný ničím nerušeným výhľad na more.

Prvá bytová jednotka sa rozkladá na ploche 55 m2 vrátane kuchyne prepojenej s obývacou časťou, dvoch spální, kúpeľne a veľkej terasy. Druhá bytová jednotka o rozlohe 75 m2 pozostáva z kuchyne, obývacej izby, dvoch spální a terasy. Obe stavby boli postavené v roku 2019 a sú vybavené vysoko kvalitnými spotrebičmi a materiálmi.

Vynikajúci relaxačný priestor poskytuje súkromný altánok skrytý pred zvedavými okoloidúcimi, súčasťou ktorého je jacuzzi a relaxačná zóna. Táto nehnuteľnosť ponúka množstvo možností ako prestížne turistické ubytovanie v blízkosti všetkých kľúčových mestských zariadení. Súčasťou sú navyše štyri parkovacie miesta.

Vzdialenosť od mesta Trogir je približne 15 kilometrov a od letiska Split približne 20 kilometrov.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 130
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 765.450 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Novostavba
Ribbon Modrý : Tretia línia od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;