Chorvátsko
Výhľad na more
Novostavba
100m od mora
220.500 

Novostavby apartmánov s výhľadom na more, parkovacím miestom a bazénom, 100m od mora, Rogoznica, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2031/88
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeX Ul. 3, 22203, Rogoznica, Chorvátsko
Cena (€)220 500 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)46 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží3
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)46 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Garáž
Parkovacie státie
Bazén
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CB_2031/88

Na predaj sú 2 apartmány v modernej novostavbe vo výbornej lokalite, tretí rad od mora, vzdialenosť od mora je len 100 m.

Budova je orientovaná na juh a oba apartmány ponúkajú výhľad na more. Objekt má výborný prístup a z hlavnej cesty sa vchádza priamo do garáže s parkovacími miestami. Ku každému apartmánu prináleží 1 parkovacie miesto.

Apartmány sa nachádzajú na zvýšenom prízemí, z ktorých jeden pozostáva z dvoch spální, kúpeľne a kuchyne s jedálňou a obývacou izbou, z ktorej je vstup na balkón alebo terasu so záhradou obytnou plochou 45 m2.

Druhý apartmán pozostáva z jednej spálne, kúpeľne, kuchyne s jedálňou a obývačkou a dvoch balkónov a záhradou s rozlohou 45 m2. Oba apartmány ponúkajú výhľad na more.

Na prízemí domu sa nachádza garáž, kde má každý apartmán svoje parkovacie miesto. Všetky apartmány sú klimatizované. Objekt je vybavený aj spoločným komunitným bazénom a výstavba celého objektu je už vo finálnej fáze.

Apartmány sú vynikajúcou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú apartmán v pokojnej lokalite, v blízkosti mora a všetkých základných zariadení, ako sú reštaurácie, kaviarne, obchody s potravinami, a sú ideálne na prenájom na turistické účely. Zároveň si chcú užiť blízkosť mora, mať k dispozícii vlastný komunitný bazén a pohodlne zaparkovať svoje auto do podzemnej garáže, kde je vždy príjemný chládok.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 46
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 220.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Novostavba
Ribbon Modrý : 100m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;