Chorvátsko
Luxusná nehnuteľnosť
Novostavba
Prvá línia pri mori
318.680 

Novostavba apartmánov v prvej morskej línii, 10m od mora, Rogoznica, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2018/232
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeZatoglav 11, Kopača, 22203, 22203, Zatoglav, Chorvátsko
Cena (€)318 680 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaDvojizbový apartmán (2+kk)
Obyvateľná plocha (m2)61 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží4
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)63 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CB_2018/232

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj apartmány v novostavbe, ktoré sa nachádzajú v prvej morskej línii neďaleko Rogoznice.

Ide o exkluzívnu ponuku luxusných dvoch posledných apartmánov, ktoré sú v top lokalite v prvej línii. Obytná budova disponuje celkovo 6 apartmánmi.

Budova pozostáva zo zvýšeného prízemia a 2 podlaží. Na každom poschodí sú dva apartmány. Apartmány na zvýšenom prízemí sú oproti ceste zvýšené, aby pôsobili dojmom poschodia so súkromnou záhradou. Apartmány majú moderné dispozičné riešenie s množstvom prirodzeného svetla a pri výstavbe boli použité kvalitné materiály.

Budova je 10 m od mora a menej ako 100 m od pláže. Centrum Rogoznice je vzdialené 2 km. Ku každému apartmánu je k dispozícii jedno parkovacie miesto.

Posledné apartmány na predaj:

Apartmán S1, nachádza sa na zvýšenom prízemí, orientácia na juhozápad a sever. Tento apartmán má kuchyňu, jedáleň, obývaciu izbu, spálňu, chodbu a kúpeľňu, ako aj vonkajšiu terasu a záhradu. Celková obytná plocha je 60,71 m2. K apartmánu prislúcha vonkajšie parkovacie státie a záhrada s rozlohou 63 m2. Cena apartmánu je 318.680 EUR.

Apartmán S4, nachádza sa na prvom poschodí, orientácia juhovýchod-sever, pozostáva z dvoch spální, kuchyne s jedálňou a obývacou izbou, kúpeľne a dvoch terás s krásnym panoramatickým výhľadom na more. Celková výmera je 89.20 m2 (brutto výmera vrátane terás) 67,66 m2 (čistá plocha apartmánu). V cene je vonkajšie parkovacie státie. CENA: 426.321 EUR.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

 

 

 

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 61
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 318.680 

Private Fields

Ribbon Zelený : Luxusná nehnuteľnosť
Ribbon Žltý : Novostavba
Ribbon Modrý : Prvá línia pri mori

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;