Chorvátsko
Výhľad na more
Vyhľadávaná dovolenková lokalita
Druhá línia pri mori
630.000 

Dom v druhej línii od mora pri pláži Slatine, 30m od mora, ostrov Čiovo, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2016/568
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeZvonimirova Obala 41, 21224, Slatine, Chorvátsko
Cena (€)630 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice4 izby (4+1)
Obyvateľná plocha (m2)160 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní2
Počet podlaží1
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)160 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)395 m2
Celková plocha (m2)160 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CB_2016/568

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj samostatne stojaci jednoposchodový dom so suterénom, ktorý sa nachádza v druhom rade od mora, s otvoreným výhľadom na more, na severnej strane ostrova Čiovo, v obci Slatine. Ostrov Čiovo je veľmi obľúbená lokalita. Má totižto výhodnú polohu, nachádza sa pri historickom meste Trogir (UNESCO), neďaleko niekoľkým malých miest Kaštelí, neďaleko mesta Split. Na ostrov vedie most a je spojený s pevninou. Pláž Slatine je považovaná za jednu z najkrajších pláží na tomto ostrove.

Dom má celkovú výmeru 160 m2, a nachádza sa na pozemku o výmere 395 m2. Nehnuteľnosť pozostáva z dvoch apartmánov, z ktorých jeden je dvojizbový a jeden jednoizbový. Oba apartmány majú terasu s otvoreným výhľadom na more.

Suterén má rozlohu 30 m2 a dokonale zapadá do ďalších možností tejto nehnuteľnosti, nakoľko nehnuteľnosť má právo aj na výstavbu ďalšieho poschodia.

Nehnuteľnosť má výbornú polohu len 30 metrov od kamienkovej pláže a neďaleko všetkej ďalšej občianskej vybavenosti a má veľký potenciál, ktorý správny kupujúci spozná na prvý pohľad.

Nehnuteľnosť bola nedávno zrekonštruovaná a prenajíma sa pre turistov počas letných mesiacov. Na udržiavanej záhrade je niekoľko olivovníkov a niekoľko ovocných stromov a gril.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 160
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 630.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Vyhľadávaná dovolenková lokalita
Ribbon Modrý : Druhá línia pri mori

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;