Chorvátsko
Atraktívna lokalita
150 m od mora
205.920 

2 izbový apartmán v atraktívnej lokalite Malinska len 150m od mora, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-956
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeObala 56, 51511, Malinska, Chorvátsko
Cena (€)205 920 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaDvojizbový apartmán (2+kk)
Obyvateľná plocha (m2)45.48 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží3
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)45.48 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a-956

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj apartmán o celkovej výmere 45,48 m2 nachádzajúci sa na zvýšenom prízemí apartmánového domu s celkom len deviatimi bytovými jednotkami. Pozostáva zo vstupného priestoru, komory, kúpeľne, spálne, kuchyne s jedálňou a obývacej izby s výstupom na krytú terasu. Apartmán je zariadený, klimatizovaný, má plastové PVC a drevené stolárstvo okná a dvere a je pripravený k okamžitému nasťahovaniu. V dome je zavedená voda aj kanalizácia. Má jedno parkovacie miesto patriace k tejto nehnuteľnosti v spoločnom dvore domu. Nachádza sa vo veľmi atraktívnej lokalite, len 150 m od mora a krásnych pláží a blízko centra a všetkej občianskej vybavenosti. Je to skvelá príležitosť pre vlastnú potrebu alebo pre turistický prenájom.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 45.48
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 205.920 

Private Fields

Ribbon Zelený : Atraktívna lokalita
Ribbon Modrý : 150 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;