Chorvátsko
327.600 

Zrekonštruovaný kamenný dom v meste Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_k-462
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapePlavnička ul. 11, 51500, Krk, Chorvátsko
Cena (€)327 600 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice4 izby (4+1)
Obyvateľná plocha (m2)90 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)50 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)380 m2
Celková plocha (m2)90 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Pivnica (sklep)
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_k-462

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj zrekonštruovaný kamenný dom v meste Krk na ostrove Krk v Chorvátsku. Ostrov Krk je spojený s pevninou mostom. Ponúka okrem krásnych pláží s nádhernou čistou morskou vodou aj historické mestečka, cyklotrasy, turistické trasy, liečivé bahno v lokalite Soline a iné.

Na predaj je zrekonštruovaný kamenný dom v blízkosti mesta Krk. Dom je v autochtónnom tradičnom štýle a pozostáva z prízemia a prvého poschodia s celkovou obytnou plochou 90 m2. Na prízemí sa nachádza kuchyňa s obývacou izbou a jedálňou, kúpeľňa a samostatné WC, zatiaľ čo na prvom poschodí je veľká predelená spálňa a terasa. Je tiež možné dokončiť a zariadiť aj ďalšie poschodie. Nehnuteľnosť má priestrannú záhradu s jedným parkovacím miestom a je vzdialená 950 m od mora a krásnych pláží.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná. Radi Vám nájdeme nehnuteľnosť priamo na mieru.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 90
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 327.600 

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;