Chorvátsko
Skvelá cena!
400m od mora
321.360 

Zrekonštruovaný kamenný dom v centre mesta Omišalj len 400m od mora, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_s-100
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeRiva pape Ivana Pavla II 15, 51511, Omišalj, Chorvátsko
Cena (€)321 360 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice3 izby (3+1)
Obyvateľná plocha (m2)80 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)40 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)80 m2
Celková plocha (m2)80 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_s-100

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj veľmi pekne zrekonštruovaný radový kamenný dom, len 400 m od mora a 100 m od všetkých potrebných zariadení v strede mestečka Omišalj. Dom má celkovo 80 m2 obytnej plochy a rozprestiera sa na dvoch podlažiach. K dispozícii je i menšia záhradka s terasou a s rozlohou 80m2.  Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, komora, kúpeľňa, kuchyňa s jedálňou a obývačka s výstupom na krytú terasu a záhradu. Na poschodí sú dve izby a schodisko vedúce do podkrovného priestoru, ktorý je potrebné ešte zrekonštruovať. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2023, má zavedenú mestskú vodu, septik, komín, PVC okná a dvere, je zariadený, klimatizovaný a ihneď k nasťahovaniu. Je bez parkovacieho miesta. Majiteľ momentálne parkuje na ulici. V prípade záujmu si viete parkovacie miesto zabezpečit a prenajať cez obec.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 80
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 321.360 

Private Fields

Ribbon Zelený : Skvelá cena!
Ribbon Modrý : 400m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;