Chorvátsko
Výhľad na more
TOP lokalita!
Prvá línia pri mori
509.600 

Veľký apartmán v prvej morskej línii s výhľadom na more v meste Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-718
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeŠetalište Dražica 3A, 51500, Krk, Chorvátsko
Cena (€)509 600 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtvorizbový apartmán (4+kk)
Obyvateľná plocha (m2)100 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní3
Počet podlaží3
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)100 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a-718

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj apartmán s výhľadom na more v prvej morskej línii a s 2 parkovacími miestami v meste Krk na ostrove Krk v Chorvátsku. Ostrov je spojený s pevninou mostom.

Na predaj je veľký apartmán v prvej línii pri mori priamo v meste Krk! Vo veľmi atraktívnej lokalite len 50m od mora a pláží sa ponúka na predaj apartmán s parkovaním a krásnym výhľadom na more. Apartmán má rozlohu až 100m2 a nachádza sa na celom poschodí prvého poschodia menšieho obytného apartmánového domu. Obytný dom bol postavený v roku 2010 a v roku 2021 prešiel novou modernou rekonštrukciou. Nehnuteľnosť sa skladá zo vstupnej haly, troch spální, troch kúpeľní, obývacej izby s kuchyňou a jedálenským kútom a krytej terasy s výhľadom na more. Kvalitná konštrukcia a vybavenie, kamenné podlahové krytiny a blízkosť pláže sú len niektoré z vlastností tejto úžasnej nehnuteľnosti. Má tiež dve kryté parkovacie miesta na spoločnom nádvorí budovy. Nehnuteľnosť má zavedenú mestskú vodu a kanalizáciu. Top lokalita!

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

 

 

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 100
Property category : Štvorizbový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 509.600 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : TOP lokalita!
Ribbon Modrý : Prvá línia pri mori

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;