Chorvátsko
Výhľad na more
Skvelá lokalita
550 m od mora
288.750 

Veľký apartmán s výhľadom na more a parkovacím miestom, len 55m od mora v Kaštel Gomilica, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiBR_2016/606
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeKaštel Gomilica, Kaštela, Chorvátsko
Cena (€)288 750 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtvorizbový apartmán (4+kk)
Obyvateľná plocha (m2)92 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní2
Počet podlaží3
Číslo podlažia3
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)92 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Pivnica (sklep)
Parkovacie státie
Blízko letiska
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: BR_2016/606

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj ateliérový apartmán s výhľadom na more a parkovacím miestom, ktorý sa nachádza v Kaštel Gomilica, v blízkosti mora a pevnosti Kaštilac, s celkovou obytnou plochou 92 m2. Apartmán sa nachádza na treťom poschodí bytového domu bez výťahu a pozostáva z troch spální (jedna s balkónom), dvoch kúpeľní, komory, kuchyne, jedálne a obývacej izby s otvoreným pôdorysom a s prístupom na príslušný balkón.

V suteréne budovy je ďalšia komora (plocha 2,22 m2) a garážové státie o rozlohe 20,5 m2. Apartmán sa nachádza v centre mesta Kaštel Gomilica, obklopený tradičnými kamennými domami a blízko známeho miesta veže Kaštilac. Vzhľadom k priestrannému obytnému priestoru a pokojnej štvrti, blízko mora, je apartmán veľmi zaujímavou možnosťou ako pre riešenie bývania, tak aj pre turistický prenájom. Vzdialenosť od mora je len 55m. Kaštely sú nádherné historické mestá. Kaštel Gomilica sa preslávil filmom Hry o tróny. Blízko nájdete mestá Trogir a Split a Národný park Krka.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 92
Property category : Štvorizbový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 288.750 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Skvelá lokalita
Ribbon Modrý : 550 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;