Chorvátsko
Parkovanie a záhrada
900 m od mora
279.000 

Veľký apartmán s parkovacím miestom a záhradkou, 700m od mora, Malinska, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-834
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeObala 54A, 51511, Malinska, Chorvátsko
Cena (€)279 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtvorizbový apartmán (4+kk)
Obyvateľná plocha (m2)100 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)40 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a-834

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj priestranný apartmán s parkovacím miestom, nachádza sa 700m od mora a 900m od pláží vo veľmi atraktívnej lokalite Malinska, na ostrove Krk v Chorvátsku. Na ostrov vedie most.

Na predaj je výborne udržiavaný a veľmi pekne zariadený apartmán s rozlohou až 99,56 m2 sa nachádza v dobrej lokalite v pokojnej oblasti Malinska. Apartmán sa nachádza na prízemí menšieho rodinného domu a pozostáva zo vstupnej haly, troch spální, kúpeľne s WC, kuchyne s jedálenským kútom a obývacej izby so vstupom na krytú terasu. Celkovo apartmán disponuje 4 izbami, 3 spálňami, 1 kúpeľňou. Nehnuteľnosť je kompletne zariadená a vybavená. Apartmán je klimatizovaný, má riadnu dokumentáciu a je pripravený k okamžitému užívaniu. Má záhradu o rozlohe 39,48 m2 a jedno parkovacie miesto na spoločnom dvore obytnej budovy. Poloha je krásna a pokojná, asi 700 m od mora a centra mesta Malinska. Apartmánový dom bol postavený v roku 2005, má zavedenú vodu a kanalizáciu. Rozloha terasy je 4,94m2.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 100
Property category : Štvorizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 279.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Parkovanie a záhrada
Ribbon Modrý : 900 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;