Bulharsko
Obľúbený komplex
Prvá línia pri mori
48.000 

Veľký apartmán 47m2 v Privilege Fort Beach, prvá línia pri mori, Elenite, Bulharsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiB_2870
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapePrivilege Fort Beach, Sveti Vlas, Bulharsko
Cena (€)48 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtúdiový apartmán (garsónka)
Obyvateľná plocha (m2)47 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží6
Číslo podlažia2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)47 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Bazén
Blízko letiska
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: B_2870

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj kompletne zariadený veľký štúdiový apartmán v obľúbenom rodinnom komplexe Privilege Fort Beach v letovisku Elenite v Bulharsku.

Komplex Privilege Fort Beach má úžasnú polohu, nachádza sa medzi letoviskami Sveti Vlas a Elenite a to priamo v prvej morskej línii na piesočnej pláži Robinson v Bulharsku. Poloha spája krásne čisté more so zeleným pohorím Stara Planina. Areál komplexu sa tiahne od pláže a končí až v borovicovom lese, vzácne spojenie zdravého morského a horského podnebia. V komplexe je všetko vybavenie, ktoré by ste potrebovali – reštaurácie, kaviarne, potraviny, minimarket, bazény s vodnými atrakciami, detský bazén, detské ihriská, kozmetické a medicínske centrum, fitness klub, sauna, tenisový kurt / futbalové ihrisko a parkovisko. Komplex je celoročný, je vhodný ako na trvalé bývanie, tak aj na prenájom počas letnej sezóny.

Na predaj je veľký štúdiový apartmán, kompletne zariadený a vybavený, ktorý sa nachádza na 2. poschodí a rozloha apartmánu je 47 m2. Dispozícia: vstupná chodba; kuchyňa s obývacou izbou; Kúpeľňa a WC, balkón s výhľadom do okolia.

Apartmán sa predáva kompletne zariadený a vybavený, tak ako môžete vidieť na fotografiách vrátane klimatizácie a toto vybavenie je už zahrnuté v cene.

Ročný poplatok za údržbu – 13,2 EUR/m2.

O komplexe:
Privilege Fort má všetko vybavenie, ktoré by ste potrebovali pre pohodlnú dovolenku, alebo celoročné bývanie – reštaurácie, kaviarne, stravovacie centrá, minimarket, bazény s vodnými atrakciami, detský bazén, detské ihriská, kozmetické a lekárske centrum, fitness klub, sauna, tenisový kurt / futbalové ihrisko, parkovisko. Okrem toho oblasť poskytuje nasledujúce vybavenie pre príjemné a pohodlné bývanie a zábavu: kaviareň a trh s potravinami. Za zmienku tiež stojí, že v tesnej blízkosti sa nenachádza žiadny ťažký priemysel, oblasť je pokojná vhodná pre rodiny s deťmi.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Bulharsko
Property size (m2) : 47
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 48.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Obľúbený komplex
Ribbon Modrý : Prvá línia pri mori

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;