Chorvátsko
Skvelá cena!
800m od mora
123.760 

Štúdiový apartmán s veľkou terasou a parkovacím miestom, 800m od mora Malinska-Dubašnica, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-999
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapePortic 4, 51511, Malinska, Chorvátsko
Cena (€)123 760 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtúdiový apartmán (garsónka)
Obyvateľná plocha (m2)33 m2
Počet spální0
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)33 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Popis

Referenčné číslo: CK_a-999

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj štúdiový apartmán za atraktívnu cenu v dobrej lokalite Malinska-Dubašnica 800m od pláži a mora.

Na predaj je štúdiový apartmán s celkovou obytnou plochou 33 m2 a veľkou krytou 15m2 terasou, ktorý sa nachádza na prízemí obytného domu. Skladá sa zo vstupného priestoru, kúpeľne a priestoru, ktorý kombinuje kuchyňu s jedálenským kútom a obývaciu izbu s prístupom na krytú terasu. K dispozícii je jedno parkovacie miesto, ktoré prislúcha k nehnuteľnosti. Apartmán je klimatizovaný a predáva sa bez nábytku a je pripravený na nasťahovanie. Riadna dokumentácia, povolenie na použitie, vlastníctvo bytu. Nachádza sa na pokojnom mieste 800 m od krásnych pláží a centra so všetkou občianskou vybavenosťou.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 33
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 123.760 

Private Fields

Ribbon Zelený : Skvelá cena!
Ribbon Modrý : 800m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;