Chorvátsko
Výhľad do zelene
3000m od mora
426.400 

Stredomorská vilka so záhradou, 3000m od mora, Dobrinj, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_k-432
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeDobrinj 65, Dobrinj, 51514, 51511, Dobrinj, Chorvátsko
Cena (€)426 400 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice4 izby (4+1)
Obyvateľná plocha (m2)71.47 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní2
Počet podlaží3
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)30 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)450 m2
Celková plocha (m2)71.47 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: CK_k-432

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj na novostavbu stredomorskej vily s krásne upravenou záhradou na okraji zelenej zóny mesta Dobrinj na ostrove Krk v Chorvátsku.

Vzdialenosť od mora je 3000m.

Dom zaberá obytnú plochu 71,47 m2 a je rozdelený na prízemie, poschodie a podkrovie, ktoré sú prepojené vnútornými schodiskami. Na prízemí sú dve spálne a kúpeľňa, na poschodí je priestor, ktorý spája kuchyňu, jedáleň a obývačku s výstupom na veľkú terasu 10 m2 s krásnym výhľadom na les. V podkroví sa nachádza priestranná spálňa s vlastnou kúpeľňou. Nehnuteľnosť bola postavená v roku 2015 a zrekonštruovaná v roku 2020. Pri stavbe domu boli použité kvalitné stavebné materiály, dom je klimatizovaný, má kachle na drevo, kvalitné PVC okná, drevené stolárske výrobky, je kompletne vybavený kvalitným zariadením a je veľmi vkusne zariadený a tak ako ho vidíte s týmto vybavením sa aj predáva.

Dvor je plný zelene a stredomorských rastlín s rozlohou 450 m2, je dobre udržiavaný, má vonkajší gril, letnú kuchyňu s terasou na posedenie, vírivku, priestor na opaľovanie, prístavbu so saunou s WC a priestorom pre dve parkovacie miesta. Lokalita je tichá, obklopená zeleňou, cca 3000 m od mora a v bezprostrednej blízkosti centra mesta, ktoré ponúka všetku základnú vybavenosť – obchod, poštu, polikliniku, školu, reštauráciu a múzeá.

K dispozícii sú 2 parkovacie miesta.

Tento očarujúci dom je ideálny pre všetkých milovníkov pokojnej dovolenky, ale je aj dobrou príležitosťou na investíciu na účely turistického prenájmu.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 71.47
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 426.400 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad do zelene
Ribbon Modrý : 3000m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;