Chorvátsko
Výhľad na more
TOP lokalita!
1000 m od mora
1.352.000 

Rustikálna kamenná vila s bazénom a výhľadom na more, Malinska, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_k-452
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeObala 56, 51511, Malinska, Chorvátsko
Cena (€)1 352 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)260 m2
Počet spální4
Počet kúpeľní2
Počet podlaží3
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)130 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)800 m2
Celková plocha (m2)260 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Pivnica (sklep)
Parkovacie státie
Krb
Bazén
Biliardová miestnosť
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: CK_k-452

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj štýlovú stredomorskú kamennú vilu s veľkým pozemkom a bazénom a výhľadom na more v atraktívnej lokalite blízko turistického mestečka Malinska na ostrove Krk. Ostrov Krk sa nachádza pod Istriou a je spojený s pevninou mostom. Ponúka okrem krásnych pláží s nádhernou čistou morskou vodou aj historické mestečka, cyklotrasy, turistické trasy, liečivé bahno v lokalite Soline a iné.

V okolí známej turistickej lokality Malinska je na predaj rustikálna kamenná vila s výhľadom na more a bazénom obklopeným krásnou upravenou záhradou. Dom bol postavený pôvodne v roku 2004 ale v roku 2018 prešiel kompletnou rekonštrukciou. Nehnuteľnosť disponuje 260 m2 obytnej plochy rozloženej do suterénu, prízemia, prvého poschodia a vysokého podkrovia. V suteréne sa nachádza vínna pivnica. Na prízemí sa nachádza WC, kuchyňa s jedálenskou časťou a pohodlná obývacia izba s krbom a vstupom na krytú terasu. Na prvom poschodí sú dve spálne, kúpeľňa a veľká krytá terasa s výhľadom na more. Vo vysokom podkroví sú ďalšie dve spálne a kúpeľňa. Vila je veľmi vkusne zariadená v tradičnom stredomorskom štýle s množstvom kamenných detailov a je plne vybavená a zariadená podľa vysokých štandardov, z ktorých stojí za to zdôrazniť vykurovací systém s tepelným čerpadlom, klimatizačný systém, vnútorný fancoil na vykurovanie a chladenie s regulačným systémom pre každú jednotlivú miestnosť, stolárske práce na mieru – kvalitné drevené stoly, inštalované nové inštalácie, inštalované nové stredomorské obklady a ďalšie kvalitatívne prvky.

Na oplotenej záhrade, ktorá poskytuje súkromie, sa nachádza letná kuchyňa, gril, kamenný stôl pre desať osôb, bazén so slanou vodou, priestor na opaľovanie, bowling, vedľajšia budova s ​​bazénovým vybavením a niekoľko parkovacích miest. Záhrada je starostlivo upravená obohatená o vysadené stredomorské bylinky a má automatický zavlažovací systém. Lokalita je krásna a pokojná, obklopená zeleňou a nachádza sa cca 1000 m od mora a všetkej občianskej vybavenosti.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná. Radi Vám nájdeme nehnuteľnosť priamo na mieru.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 260
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 1.352.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : TOP lokalita!
Ribbon Modrý : 1000 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;