Chorvátsko
Výhľad na more
Investičná príležitosť!
70 m od mora
1.260.000 

Rogoznica – Apartmánový dom blízko mora s krásnym výhľadom, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2021/273
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeMiline ul. 42, 22203, Rogoznica, Chorvátsko
Cena (€)1 260 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)400 m2
Počet spální8
Počet kúpeľní7
Počet podlaží4
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)170 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)474 m2
Celková plocha (m2)400 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovacie státie
Bazén
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CB_2021/273

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj veľký apartmánový dom vhodná na podnikanie len 70m od mora v obľúbenej lokalite v Rogoznici.

Vynikajúci apartmánový dom v blízkosti pláže a mora, ktorý disponuje 8 spálňami a 7 kúpeľňami k dispozícii má bazén, parkovisko a výhľad na more.

Táto apartmánová budova sa rozkladá na 4 podlažiach a má celkom 7 bytov:

– Na prízemí sú dva apartmány s jednou spálňou a veľký otvorený priestor, kde je krb s veľkým stolom, priestor obvykle koncipovaný ako taverna pre veľké rodinné stretnutia.

– Na prvom poschodí sú dva samostatné pohodlné apartmány s jednou spálňou. Apartmány sa skladajú zo vstupnej haly, spálne, kúpeľne a veľkej obývacej izby so vstupom na veľké lodžie, ktoré byty obklopujú. Z lodžie je krásny výhľad na otvorené more

– Na druhom poschodí sú tiež dva samostatné komfortné apartmány s jednou spálňou rovnakého usporiadania ako apartmány na prvom poschodí.

– Tretie poschodie je koncipované ako veľký Penthouse s veľkým bytom s tromi spálňami a veľkou terasou s fascinujúcim výhľadom na celé súostrovie Rogoznice.

V záhrade je veľký bazén so slnečnou terasou obklopený storočnými olivovníkmi.

Nehnuteľnosť je ako šitá na mieru pre niekoho kto plánuje podnikať a zároveň bývať v takej krásnej lokalite akou je Rogoznica. V Rogoznici sa nachádza veľký a známy prístav Marina Frapa a okolie ponúka všetko od národných parkov, krásne čistej morskej vody až po historické mestečká s výbornými gastro špecialitami.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná. Radi Vám nájdeme nehnuteľnosť priamo na mieru.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 400
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 1.260.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Investičná príležitosť!
Ribbon Modrý : 70 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;