Chorvátsko
Tichá lokalita
Skvelá cena
3000m od mora
280.800 

Rodinný dom so záhradou blízko mora, Malinska Dubašnica, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_k-478
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeDubašljanska 134C, 51511, Malinska, Chorvátsko
Cena (€)280 800 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice4 izby (4+1)
Obyvateľná plocha (m2)88 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní2
Počet podlaží2
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)44 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)359 m2
Celková plocha (m2)88 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovacie státie
Krb
Popis

Referenčné číslo: CK_k-478

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj rodinný dom s rozlohou 88 m2, ktorý sa nachádza 3000m od mora v tichej lokalite neďaleko Malinska Dubašnica na ostrove Krk. Rodinný dom bol postavený v roku 2007 a disponuje dvomi samostatnými bytovými jednotkami. Na prízemí sa nachádza dvojizbový apartmán pozostávajúci z obývacej izby, kuchyne, jedálne, kúpeľne, dvoch spální a krytej terasy. Vonkajšie schodisko vedie na vrchné podkrovné poschodie, ktoré je v nedokončenej fáze a je možné ho prerobiť na ďalší dvojizbový apartmán. Na krásne zelenej a oplotenej záhrade o výmere 359 m2 sa nachádza murovaný gril a priestor pre ďalšie parkovacie miesta a je tu možnosť vybudovať bazén. Nachádza sa v peknej tichej lokalite 3000 m od mora a 700m od centra a je ideálny ako investícia na turistický prenájom alebo pre osobný pobyt blízko mora. Nehnuteľnosť má zavedenú mestkú vodu a septik, komín. Výborná cena!

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

 

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 88
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 280.800 

Private Fields

Ribbon Zelený : Tichá lokalita
Ribbon Žltý : Skvelá cena
Ribbon Modrý : 3000m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;