Chorvátsko
Výhľad na more
Obľúbená lokalita
100m od mora
546.000 

Rodinný dom s výhľadom na more, 100m od mora, Čiovo, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiBR_2035/151
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeRožac 43, 21223, Okrug Gornji, Chorvátsko
Cena (€)546 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice4 izby (4+1)
Obyvateľná plocha (m2)91 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní2
Počet podlaží2
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)45 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)421 m2
Celková plocha (m2)91 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Pivnica (sklep)
Garáž
Parkovacie státie
Krb
Blízko letiska
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: BR_2035/151

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj menší rodinný dom s výhľadom na more v obľúbenej lokalite na ostrove Čiovo v Chorvátsku. Ostrov Čiovo je spojený s pevninou mostom a nachádza sa pri krásnom historickom meste Trogir (UNESCO). Rodinný dom je len 100m od mora.

Na predaj je rodinný dom v tesnej blízkosti mora, na južnej strane ostrova Čiovo. Dom má obytnú plochu 91m2 a disponuje celkovo 3 spálňami a 2 kúpeľňami. K domu prislúcha aj veľmi pekne udržiavaná záhrada o rozlohe 421m2. Taktiež je k dispozícii garáž a ďalšie dve parkovacie miesta. Nehnuteľnosť sa rozprestiera cez dve podlažia a je orientovaná na juh s čiastočným výhľadom na more. Dom sa skladá z dvoch apartmánov, z ktorých každý má vlastnú terasu. Na prízemí je apartmán s jednou spálňou o veľkosti 25 m² pozostávajúci zo spálne, kúpeľne a obývacej izby, zatiaľ čo na prvom poschodí je apartmán s dvoma spálňami o veľkosti 55 m² pozostávajúci z dvoch spální, chodby, kúpeľne a kuchyne, taktiež jedáleň s obývacou izbou. Dom je klimatizovaný a predáva sa zariadený a vybavený, tak ako môžete vidieť na fotografiách. Za domom sa nachádza garáž, ktorá slúži momentálne ako sklad a ďalšia samostatná komora. Parkovacie státie je pre dve autá. Dom je obklopený pekne udržiavanou zeleňou, má vonkajší krb s posedením a zelené pergolové terasy pekne udržiavané, tie poskytujú výborný tieň počas horkých letných dní. Pozemok je dostatočne veľký a poskytuje možnosť vybudovania i vlastného bazéna. Rodinný dom je krásne a moderne vybavený a zariadený. Je ideálnou voľbou pre tých ktorí hľadajú rodinné sídlo blízko mora. Taktiež vzhľadom k tomu že dom má dva samostatné apartmány, poskytuje možnosť pre podnikanie v turizme a na prenájom.

Táto nehnuteľnosť je vynikajúcou voľbou vďaka svojej blízkosti k moru, kempu, obchodom a ďalšiemu vybaveniu, rovnako ako krásneho historckého mesta Trogir a Split a letiska, ktoré je vzdialené len 7,5 km.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 91
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 546.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Obľúbená lokalita
Ribbon Modrý : 100m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;