Španielsko
Skvelá lokalita
3000m od mora
189.000 

Radový dom s výhľadom na ružovú lagúnu, Torrevieja, Španielsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiS_ATV-4031
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeTorrevieja, La Torreta, Alicante, Španielsko
Cena (€)189 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice3 izby (3+1)
Obyvateľná plocha (m2)71 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží1
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)35 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)35 m2
Celková plocha (m2)71 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovacie státie
Bazén
Blízko letiska
Popis

Referenčné číslo: S_ATV-4031

Relax Properties vám s potešením ponúka na predaj  radový mestský dom s výhľadom na ružovú lagúnu. Urbanizácia ponúka svojim majiteľom spoločný komunitný bazén a spoločnú slnečnú terasu, ktorý miestny nazývajú soláriom. Urbanizácia má názov  Urb. Banos de Europa Torrevieja.

Na predaj je mestký radový dom, ktorý pozostáva z prízemia a horného poschodia. Má dva vstupy, samostatný vstup zo spoločných priestorov urbanizácie a druhý cez vlastnú priestrannú záhradu s rozlohou približne 35 m2. Dom má približne 71 m2. Je rozdelený nasledovne: Na prízemí sa nachádza obývacia izba-jedáleň-kuchyňa so všetkými spotrebičmi, kompletná kúpeľňa. Na hornom poschodí sa nachádzajú dve spálne, vybavená kúpeľňa, terasa s rozlohou 13 m2. V budove sa nachádza schodisko, ktoré vedie na súkromné solárium s rozlohou asi 20 m2.

Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená, tak ako môžete vidieť na fotografiách. Komplex ponúka spoločný komunitný bazén. Nachádza sa na okraji mesta Torrevieja, v blízkosti nákupného centra „Habaneras“, supermarketu „Carrefour“ a všetkých ostatných služieb. Je to kúsok od centra mesta Torrevieja. Pláž je vzdialená 3000m. Letisko v Alicante je vzdialené 45km. Golfové ihriská 10km. Pokiaľ hľadáte priestor domu, pokojnú lokalitu s možnosťou kúpania sa v unikátnom slanom ružovom jaze v blízkosti mora a všetkých služieb, táto nehnuteľnosť je potom stvorená práve pre vás.

Ružová lagúna, španielsky Laguna rosa sa nachádza blízko turisticky veľmi obľúbeného strediska Torrevieja a vyznačuje sa extrémne slanou vodou. Laguna je súčasťou prírodného parku Lagunas de la Mata Torrevieja. Voda má podobné účinky ako Mŕtve more, je plná nielen soli, ale aj mnohých liečivých látok. Pomáhajú proti psoriáze alebo ekzémom, liečia sa tu aj reuma.
Za sfarbenie vody môže veľmi špecifická riasa, ktorá obsahuje vysoké množstvo beta-karoténu. V okolí unikátnej ružovej lagúny žijú plameniaky, ktoré môžete voľne pozorovať.

Cena nehnuteľnosti zahŕňa: províziu RK, Registráciu na úradoch (N.I.E.), Zriadenie bankového účtu, Prepisy energií.
Uvedená cena nezahŕňa: Daň z prevodu nehnuteľnosti vo výške 10% z ceny nehnuteľnosti, krorá sa hradí po prepise vlastníckych práv Španielskemu štátu, Notára a notárske služby, podanie Návrhu na vklad.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Španielsko
Property size (m2) : 71
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 189.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Skvelá lokalita
Ribbon Modrý : 3000m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;