Chorvátsko
Výhľad na more
Vyhľadávaná dovolenková lokalita
330m od mora
330.750 

Priestranný 4 izbový apartmán s výhľadom na more, 330m od mora, Okrug Gornji, Čiovo, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiBR_2035/152
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeŠetalište Stjepana Radića 12A, 21223, Okrug Gornji, Chorvátsko
Cena (€)330 750 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtvorizbový apartmán (4+kk)
Obyvateľná plocha (m2)89 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní2
Počet podlaží3
Číslo podlažia3
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)33 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Lodžia
Terasa
Parkovacie státie
Blízko letiska
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: BR_2035/152

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj krásny veľký a svetlý apartmán s výhľadom na more v top lokalite na ostrove Čiovo v Chorvátsku s parkovacím miestom len 330m od mora.

Na predaj je priestranný a komfortný 4 izbový apartmán s otvoreným panoramatickým výhľadom na more na ostrove Čiovo v lokalite Okrug Gornji. Južná strana ostrova Čiovo, na ostrov vedie z pevniny most. Nachádza sa na treťom a poslednom poschodí bytového domu obklopeného podobnými budovami. Apartmán má 89,18 m² čistej vnútornej obytnej plochy a skladá sa z chodby z ktorej sa samostatne vstupuje do jednodtlivých izeb, ďalej 2 kúpľní, 3 spální, kuchyne s jedálňou a obývacej izby so vstupom na terasu s výhľadom na more. Hlavnou prednosťou apartmánu sú dve zastrešené terasy (zimná záhrada) a dva balkóny, ktoré poskytujú každej izbe a obývacej izbe súkromie a výhľad na more a spoločne tak dopĺňajú celkovú obytnú plochu bytu o ďalších 32,98 m².

Apartmán je kompletne vybavený kvalitným nábytkom a ako taký sa predáva. Obývacia izba a tiež každá izba sú klimatizované a je tu i pripravená elektrická prípojka pre inštaláciu ústredného kúrenia. Priestor pred apartmánom je možné využiť ako komoru a podľa vnútornej dohody obyvateľov bytového domu k apartmánu prislúcha i parkovacie státie priamo pri budove.

Nehnuteľnosť je vynikajúca pre mestské bývanie a turistický prenájom vďaka blízkosti všetkej občianskej vybavenosti a letiska, ktoré je vzdialené len 8 km. V okolí sa nachhádzajú krásne historické mestá Trogir, Split, Šibenik, Primošten a Národný park Krka.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 89
Property category : Štvorizbový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 330.750 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Vyhľadávaná dovolenková lokalita
Ribbon Modrý : 330m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;