Chorvátsko
Blízko pláže
Novostavba
280m od mora
307.755 

Posledné apartmány s parkovacím miestom v novostavbe, len 280m od mora, Kaštela, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2031/110
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeDubrovačka ul. 4, 21217, Kaštel Stari, Chorvátsko
Cena (€)307 755 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)84.26 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní2
Počet podlaží3
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)28 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovacie státie
Blízko letiska
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CB_2031/110

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj 3 posledné apartmány s výhľadom na more, ktoré sa nachádzajú v novostavbe len 280m od mora v krásnej lokalite Kaštela v Chorvátsku.

Apartmány sa nachádzajú v privilegovanej polohe s krásnym výhľadom na more. Priestranné balkóny ponúkajú nerušený panoramatický výhľad na nekonečné modré more a poskytujú pocit pokoja a relaxácie. Blízkosť pláže robí z týchto apartmánov ideálnu voľbu pre milovníkov slnka a mora a umožňuje im rýchly a ľahký prístup k pobrežiu. Interiér apartmánov je plný moderného designu a luxusných detailov. Priestranné izby sú elegantne zariadené. Svetlé farby a vzdušné usporiadanie izieb vytvárajú pocit priestrannosti a svetla a vytvárajú dokonalé prostredie pre pohodlný život.

Kúpeľne sú vybavené elegantnou sanitárnou keramikou a luxusnými detailmi, ktoré poskytujú pocit okázalosti a pohodlia. Byt je vybavený najmodernejšou technológiou a zabezpečovacími systémami, ktoré zaisťujú pokojný a bezpečný pobyt. K dispozícii je aj parkovacie miesto, ktoré nájomníkom ešte viac uľahčuje život. Stručne povedané, tieto apartmány kombinujú krásny výhľad na more, blízkosť pláže, moderný dizajn a luxusné detaily, čo z nich robí ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú vysoký štandard bývania na pobreží.

Pri vjazde do dvora je brána, ktorá sa otvára cez systém rozpoznávania ŠPZ. Likvidácia a recyklácia odpadu je plánovaná na zelenej ploche mimo budovy. Vstupné protipožiarne a proti vlámaniu sa otvárajú pomocou chytrej cylindrickej vložky, ktorá má 4 spôsoby otvárania – PIN, RFID karta, aplikácie a kľúč. Objekt je napojený na verejnú kanalizačnú sieť. Vykurovanie a chladenie bytov pomocou multi split invertných systémov (klimatizácia Daikin a Mitsubishi) – správa cez mobilnú aplikáciu. Systém podlahového vykurovania prechádza tepelným čerpadlom (180 litrov). Vodovodné podlahové vykurovanie je umiestnené vo všetkých miestnostiach a je riadené samostatne, aj napriek mobilnej aplikácii. Možnosť stiahnutia do mobilnej aplikácie a otvárania brány a vstupných dverí cez vnútorné jednotky a cez mobilný telefón. Byty sú vybavené centrálnym vysávaním, ktoré je moderným riešením upratovania vnútorných priestorov.

Na predaj sú nehnuteľnosti:

Apartmán 1:
Nachádza sa na prízemí. 77 m2 vnútorného priestoru. Má 2 spálne, 2 kúpeľne, vstupnú halu, kuchyňu, jedáleň, obývaciu izbu, komoru a terasu 13,32 m2. Ďalej má vonkajšiu plochu 28 m2 s krbom a umývadlom.
Celková čistá plocha: 84,26 m2 + 28 m2 vonkajšej plochy
Cena: 307 755 EUR, parkovacie miesto v cene

Apartmán 2:
Nachádza sa na prvom poschodí, má 76 m2 vnútornej plochy a 11 m2 zastrešenú terasu. Skladá sa z 3 spální, 2 kúpeľní, haly, jedálne, kuchyne a obývacej izby. K bytu patrí vonkajšia plocha 41 m2 s krbom a umývadlom.
Celková čistá plocha: 82,81 m2 + 41 m2 vonkajšej plochy
Cena: 313 729,50 EUR, parkovacie miesto v cene

Apartmán 3:
Nachádza sa na druhom poschodí, má 76 m2 vnútornej plochy a 11 m2 zastrešenú terasu. Skladá sa z 3 spální, 2 kúpeľní, haly, jedálne, kuchyne a obývacej izby. K bytu patrí vonkajšia plocha, v podstate terasa 98 m2 s krbom a umývadlom a jacuzzi a výhľadom na celý záliv.
Celková čistá plocha: 82,81 m2 + 23,11 m2 (sieť terasy) ¸ čo činí 105,92 m2
Cena: 459 070,50 EUR, parkovacie miesto v cene

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 84.26
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 307.755 

Private Fields

Ribbon Zelený : Blízko pláže
Ribbon Žltý : Novostavba
Ribbon Modrý : 280m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;