Bulharsko
Nový projekt
Splátky až na 10 rokov!
200m od mora
69.000 

Nový projekt na splátky Green Fort Suites, 200m od mora, Slnečné pobrežie

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiB_9030
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeGreen Suites Fort, Sunny Beach, Bulharsko
Cena (€)69 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtúdiový apartmán (garsónka)
Obyvateľná plocha (m2)41.20 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží6
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)41.20 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Garáž
Parkovacie státie
Bazén
Blízko letiska
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: B_9030

Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj priamo od developera apartmány so splátkovým kalendárom až na 10 rokov v novom rezidenčnom komplexe, ktorý je momentálne vo výstavbe Green Fort Suites. Komplex sa nachádza na konci Slnečného pobrežia smerom na Sveti Vlas.

Green Fort Suites je najnovší rezidenčný komplex nachádzajúci sa v elitnej štvrti Slnečného pobrežia – „Zora“, ktorý ponúka zaručený výhľad na more. Pred očami máte centrálnu časť Bulharskej riviéry a celý záliv letoviska Slnečné pobrežie. Z Elenite na Robinson Beach, potom do mesta Sveti Vlas a cez jeho prístav sa pohľad presúva na pobrežie Slnečného pobrežia, aby sa napokon spojil s perlou Čierneho mora – nádherným historickým mestom Nesebar.
Jedinečnosť je v jeho polohe , pretože sa nachádza priamo pod kopcami pohoria Stara Planina, spojenie mora a hôr. Pláž je vzdialená 2 minúty chôdze, kde nájdete jemnú piesočnatú pláž širokú viac ako 50 metrov.

Ten, kto sa rád prechádza ocení promenádu pozdĺž pobrežia až do starého mesta Nesebar. V blízkosti sa nachádza malebný yachtársky prístav Marina Dinevi s promenádou a obchodmi pôvabného mestečka Sveti Vlas. Kto sa rád zabáva, tak 10 minút jazdy autom sú diskotéky, kasína a zábava. Autobusové spojenie je priamo dole pod komplexom, taktiež je k dispozícii kompletná občianska vybavenosť obchodov a reštaurácií.
Na území areálu je zabezpečené parkovanie pre hostí vrátane nadzemných a podzemných parkovacích miest, ktoré je možné si odkúpiť do osobného vlastníctva. Apartmány sú rôznej veľkosti: jednoizbové s rozlohou 40-60 metrov, dvojizbové s rozlohou 55-100 metrov, trojizbové (apartmány s dvoma spálňami, z ktorých väčšina má nezabudnuteľný výhľad na more ) – s rozlohou 80 až 110 metrov štvorcových. Developer sa snažil o minimálne percento spoločných častí. Útulný bazén v strede priestranného areálu, detské ihrisko, veľká plocha plánovaná na terénne úpravy. Majiteľom a hosťom komplexu je k dispozícii recepcia a 24-hodinová ostraha. Komplex je celoročný, tak ako všetky komplexy Fort.
Hľadáte apartmán na trvalé bývanie, investíciu, rodinnú dovolenku, nehnuteľnosť na úspešný prenájom? Komplexy Fort už dlhodobo patria medzi najobľúbenejšie rezidenčné komplex na bulharskom pobreží Čierneho mora.

V galérii nájdete ponuku apartmánov, ich rozlohu a ceny. Kontaktujte nás a pošleme vám k vybranému apartmánu aj pôdorys apartmánov s presnými m2. Komplex je momentálne vo výstavbe od roku 2023 a bude dostavaný v roku 2025. Od uhradenia prvej splátky môžete využívať váš apartmán.

Platobné plány a podmienky:
Špeciálna limitovaná ponuka na apartmány Green Fort Suits platná do 01.06.2024 – ponúka 7-ročný odklad splátok až do júna 2031 BEZ úrokov!

Platobný plán:

10 % z ceny splatnej pri podpise Zmluvy o Zmluve budúcej;
Následné splátky sú 10% z ceny splatnej vždy po 3 mesiacoch
Zvyšných 80 % je možné zaplatiť pomocou plánu odložených platieb Fort Noks:
do 6 rokov odložená splátka s 3,2% ročným úrokom
do 10 rokov odložená splátka s 6,5% ročným úrokom;

Zľavy:

V prípade úhrady 30% z prvej splátky pri podpise Zmluvy o Zmluve budúcej – zľava 0,5% z kúpnej ceny
V prípade úhrady 40 % z prvej splátky pri podpise Zmluvy o Zmluve budúcej – zľava 1 % z kúpnej ceny
V prípade úhrady 50 % z prvej splátky pri podpise Zmluvy o Zmluve budúcej – zľava 1,5 % z kúpnej ceny
V prípade úhrady celej 100% úhrady pri podpise Zmluvy o Zmluve budúcej – zľava 3% z kúpnej ceny

Prepísanie vlastníckych práv bude realizované až po uhradení celkovej ceny za nehnuteľnosť (Notárska zápisnica/Notarsky Act, ktorý nahrádza u nás List vlastníctva).

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Bulharsko
Property size (m2) : 41.20
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 69.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Nový projekt
Ribbon Žltý : Splátky až na 10 rokov!
Ribbon Modrý : 200m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;