Bulharsko
Novostavby apartmánov
600m od mora
69.990 

Nový luxusný projekt a postupné financovanie! Komplex ESTE by Emilia Romana, 600m od pláže, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiB_5021
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeMPV6+C2, Slanchev Bryag, 8240 Sunny Beach, Bulharsko
Cena (€)69 990 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaDvojizbový apartmán (2+kk)
Obyvateľná plocha (m2)52.10 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží6
Číslo podlažia2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)52.10 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovacie státie
Krb
Bazén
Blízko letiska
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Refernčné číslo: B_5021

Realitná kancelária Relax Properties vám ponuka na predaj apartmány v novom komplexe, ktorý sa práve od nového roka 2024 začína stavať v obľúbenom letovisku Slnečné pobrežie v Bulharsku. V prípade záujmu nás kontaktujte, pošleme vám aktuálnu ponuku voľných apartmánov a cenník.

O projekte:

Nový boutique apartmánový komplex s názvom ESTE by Emilia Romana sa začína budovať 10 minút (600m) od piesočnej pláže a mora. Plánované dokončenie je v roku 2026. Ide o veľmi dobre známeho developera, ktorý má početné zastúpenie komplexov na pobreží Čierneho mora. Komplexy sú zamerané na pohodlie, luxus a pohodu. Všetci majitelia a návštevníci Emilia Romana RESORT budú mať možnosť využívať klubový systém a navštevovať a využívať všetky komplexy a ich zázemie.

Pozemok, na ktorom sa bude stavať ESTE by Emilia Romana, je v tesnej blízkosti už realizovaných projektov – PARK, BOUTIQUE a VERDE. Štyri areály tvoria jeden spoločný produkt, ktorý svojim majiteľom a návštevníkom ponúka 4 tematické bazény, bohatú sadovú úpravu, reštaurácie, parkoviská, nabíjacie stanice elektromobilov, strážené územie, veľké športové centrum, saunu, fontánu a detské zázemie. Areál je ohraničený územím vyčleneným pre park s rozlohou 7000 m2 – obsluhovaný a udržiavaný developerskou spoločnosťou. Emilia Romana ESTE, PARK, BOUTIQUE a VERDE sú súčasťou budúceho komplexu Emilia Romana RESORT, ktorý sa nachádza na celkovej ploche viac ako 20 000 m2. Všetci majitelia a návštevníci Emilia Romana RESORT budú mať možnosť využívať klubový systém medzi komplexmi a spoločnou infraštruktúrou.

Moderný butikový vzhľad a funkčné dispozície sú najväčšou prednosťou ESTE by Emilia Romana spomedzi konkurenčných budov v okolí. Na ploche 3850 m2. vyrastú tri budovy so 109 bytmi. Klienti budú mať na výber z každého typu nehnuteľností, od praktických garsóniek a dvojizbových bytov, cez trojizbové byty s jednou alebo dvoma kúpeľňami, až po štvorizbové byty a priestranné penthousy na šiestom poschodí.
V BUDOVE 1 sa bude nachádzať podzemné parkovisko ako aj jeden z vrcholov komplexu – moderné Športovo-rekreačné centrum s rozlohou 1000 metrov štvorcových, ktoré bude pozostávať z telocvične, SPA, viacúčelovej športovej haly, masáží. štúdio a kaviareň. Prvé poschodie budovy doplní kancelárske priestory, na ďalších 5 poschodiach sa nachádza celkovo 47 bytov a 11 skladov.
Externá recepcia bude spájať BUDOVY 2 a 3 a bude slúžiť na správu komplexu a prenájom bytov pre zákazníkov, ktorí sa rozhodli kúpiť svoju nehnuteľnosť na investičné účely. Každá z dvoch budov bude pozostávať z 31 bytov rozložených na 6 poschodiach.
V centre projektu bude bazén v ázijskom štýle pre dospelých obklopený exotickou krajinou, vďaka ktorej sa budete cítiť ako v raji!
Každá jedna nehnuteľnosť ponúka výhľad na bazén a krásne upravené územie budovy, prípadne na park, ktorý sme pre našich zákazníkov vybavili. Apartmány majú útulnú krytú terasu. K bytom nachádzajúcich sa v budove 1 budú mať budúci majitelia možnosť zakúpiť si malý sklad.

Kvalita výstavby bude na najvyššej úrovni. Pri realizácii vonkajších častí objektu sa počíta s využitím moderných predsadených fasád a najkvalitnejších vonkajších omietok na trhu.
Všetky nehnuteľnosti budú ponúkané kompletne „na kľúč“ bez nábytku.

Štúdio/GARSÓNKA od 36 m2
1 IZBOVÉ BYTY od 53 m2
2 IZBOVÉ BYTY od 66 m2
3-IZBOVÉ BYTY od 123 m2

POLOHA
Emilia Romana ESTE sa nachádza:
– 300 metrov od tenisovej školy
– 300 metrov od supermarketu
– 200 metrov od autobusovej zastávky
– 1 km do centra rezortu
– 600 metrov (10 min. pešo) na pláž.
– v okruhu 400 metrov od areálu sa nachádzajú 4 parkové plochy s množstvom atrakcií pre deti.

Platobný plán:
– 40% z ceny a podpis Predbežnej zmluvy;
– 30 % – do 31. decembra 2024
– 30% – do 31. decembra 2025 – po dokončení výstavby a prevode vlastníctva.

Je možné si dokúpiť od developera aj zariadenia a nábytok.

O developerovi:

Pred niečo vyše dvomi rokmi boli v zelenom srdci Slnečného pobrežia – Emilia Romana Park – položené základy prvého komplexu od rodiny Emilia Romana. Dnes sú tieto obytné komplexy rozpoznateľné štýlovou a nadčasovou architektúrou, jemným luxusom, optimálnou funkčnosťou a moderným interiérom.
Je mi potešením predstaviť nový projekt – ESTE od Emilie Romana.
ESTE je prirodzený vývoj v duchu a rytme Emilia Romana PARK, BOUTIQUE a VERDE.
ESTE je duch regiónu Emilia Romana, meno šľachtického rodu, ktorý zanechal svoju významnú stopu v dejinách Európy. ESTE je symbolom triedy, hojnosti a expanzie. Meradlo pre krásny, moderný, elegantný domov, ktorý spája naše skúsenosti, profesionalitu a vášeň. Naša oddanosť a viera v našu spoločnosť, v náš produkt a našich zákazníkov, úspešne zhmotňuje vaše vysnívané projekty. Pretože ESTE je návrat domov!

ZAČIATOK VÝSTAVBY – 01.2024
DOBA STAVBY – 24 MESIACOV

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Bulharsko
Property size (m2) : 52.10
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Vo výstavbe
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 69.990 

Private Fields

Ribbon Zelený : Novostavby apartmánov
Ribbon Modrý : 600m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;