Bulharsko
Novostavby apartmánov
600m od mora
78.900 

Nový luxusný projekt a postupné financovanie! Komplex Emilia Romana Verde, 600m od pláže, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiB_5022
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeEmilia Romana Verde, к-л Пясъците, Nessebar, Bulharsko
Cena (€)78 900 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaDvojizbový apartmán (2+kk)
Obyvateľná plocha (m2)56.32 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží6
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)56.32 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Parkovacie státie
Krb
Bazén
Blízko letiska
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Refernčné číslo: B_5022

Realitná kancelária Relax Properties vám ponuka na predaj apartmány v novom komplexe Emilia Romana Verde, ktorý je momentálne vo výstavbe od apríla 2023 s dokončením v roku 2025 v obľúbenom letovisku Slnečné pobrežie v Bulharsku. V prípade záujmu nás kontaktujte, pošleme vám aktuálnu ponuku voľných apartmánov a cenník.

O projekte:

Po nepochybnom úspechu novovybudovaného komplexu EMILIA ROMANA PARK a EMILIA ROMANA BOUTIQUE investor s potešením predstavuje svoj nový projekt: EMILIA ROMANA VERDE; moderná, inovatívna budova so štýlovou architektúrou, prepracovaná do každého detailu. Názov VERDE pochádza z taliančiny a znamená „zelená“. Nová budova chce priamiť pozornosť svojim názvom na bohatú sadovú úpravu komplexu a prítomnosť parku pred ním, ako aj na inovatívne riešenia zelenej fasády a ekologicky čistej výstavby.

Funkčnosť a luxus dopĺňa nekompromisná kvalita a výborná poloha v zelenom srdci Slnečného pobrežia. Koncept projektu poskytuje obyvateľom možnosť ponoriť sa do štýlového pohodlia a vychutnať si nielen svoju letnú dovolenku, ale využiť svoju nehnuteľnosť na celoročné bývanie.
Pozemok, na ktorom vznikne EMILIA ROMANA VERDE susedí s budovami PARK a BOUTIQUE. Tri budovy vytvoria jeden spoločný komplex s 3 rôznymi bazénmi, bohatou parkovou úpravou, reštauráciami, podzemnými a nadzemnými parkovacími miestami, nabíjacími stanicami pre elektromobily, ostrahou na mieste, saunou, fontánou a inými. Komplex je ohraničený územím vyčleneným pre park s rozlohou 7000 m2.

Moderný butikový vzhľad a funkčné dispozície sú najväčšou výhodou EMILIA ROMANA VERDE oproti ostatným budovám v oblasti Slnečného pobrežia. Na ploche 4270 m2. vyrastie 6-poschodová budova s celkom 94 bytmi – 61 jednoizbových a 33 dvojizbových. Byty na 6. poschodí budú mať priestranné terasy s krásnou sadovou úpravou. V budove bude podzemné parkovisko, 2 výťahy, recepcia a technická miestnosť. Ku každému bytu investor zabezpečuje parkovacie miesta.
V centre projektu bude veľký bazén pre dospelých, detský bazén, jacuzzi, suchá fontána a salónik. Pojazdný BBQ Caravan ponúkne majiteľom a hosťom komplexu príležitosť na chutné jedlo a osviežujúce nápoje.
Byty budú mať jednu z troch strán expozície – Juh, Východ a Sever. Všetky apartmány majú výhľad na bazén alebo do parku spolu s útulnou terasou. Ide o jediný komplex na trhu na Slnečnom pobreží, v ktorom majú budúci majitelia možnosť zakúpiť si do bytu malý úložný priestor s rozlohou do 5 metrov štvorcových, veľmi praktické riešenie pre zákazníkov, ktorí sa rozhodli bývať pri mori po celý rok, alebo pre tých, ktorí si chcú prenajať svoje nehnuteľnosti a potrebujú mať svoje osobné veci na bezpečnom mieste.

Všetky nehnuteľnosti budú ponúkané kompletne a „na kľúč“ bez nábytku

2 izbové apartmány: 50 – 66 m2
3 izbové apartmány: 73 – 129 m2

Poloha a okolie:
– 300 metrov od tenisovej školy.
– 300 metrov od supermarketu.
– 200 metrov od autobusovej zastávky.
– 1 km do centra letoviska.
– 600 metrov (10 minút pešo) na pláž.
– v okruhu 400 metrov od komplexu sa nachádzajú 4 parkové plochy s množstvom atrakcií pre deti.

Platobný plán:
– 40% z ceny – podpis Predbežnej zmluvy
– 30 % – do 31. mája 2024.
– 30% – do 31.5.2025 /po dokončení stavby a prevode vlastníctva.

Začiatok výstavby: 04/2023
Plánované ukončenie výstavby: 24 MESIACOV

EMILIA ROMANA PARK, BOUTIQUE a VERDE sú súčasťou budúceho komplexu EMILIA ROMANA RESORT, ktorý spolu s verejným parkom bude mať celkovú plochu cez 20 000 m2. Všetci majitelia budú mať možnosť využívať klubový systém medzi komplexmi a spoločnú infraštruktúru. Túžbou je predstaviť na trhu budovu, ktorá naruší stereotyp, že rezorty sú len na letnú sezónu. Kvalita výstavby bude na novej, vyššej úrovni. Pri realizácii vonkajších častí objektu je v pláne použiť moderné predsadené fasády a najkvalitnejšie vonkajšie omietky na trhu.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Bulharsko
Property size (m2) : 56.32
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Vo výstavbe
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 78.900 

Private Fields

Ribbon Zelený : Novostavby apartmánov
Ribbon Modrý : 600m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;