Chorvátsko
Novostavba
Skvelá lokalita
300 m od pláže
175.404 

Novostavby apartmánov na ostrove Cres, 500m od mora, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCC_2024/2025
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeMelin III 12, 51557, Cres, Chorvátsko
Cena (€)175 404 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaDvojizbový apartmán (2+kk)
Obyvateľná plocha (m2)45.69 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží3
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)45.69 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CC_2024/2025

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj novostavby apartmánov v krásnej loaklite na ostrove Cres v Chorvátsku.

Na ostrove Cres v meste Cres v novoznikajúcej štvrti Melin blízko pláže sú vo výstavbe apartmány, ktoré sú vzdialené 500m od mora. Ide o 3 obytné radové budovy (5,6,7) s 3 podlažiami. Na predaj sú 2 a 3 izbové apartmány v rôznych dispozíciách a rozmerov. Spodné poschodie apartmánov má k dispozícii malú terasu, kde je možné si umiestniť vonkajšie posedenie a gril. Apartmány na 2. a 3. poschodí majú pohodlný väčší balkón. Výhľady sú do okolia. V budove sa nenachádza výťah. Ku každému 2 izbovému apartmánu prináleží 1 parkovacie miesto a ku každému 3 izbovému 2 parkovacie miesta.

Stavbu realizuje známa stavebná spoločnosť priamo z Cresu, ktorá má za sebou už dokončených veľa kvalitných mietsnych projektov a stavieb. Spoločnosť je platcom DPH, čo umožňuje novým majiteľom apartmánov neplatiť štátnu 3% Daň z nákupu respektíve prevodu nehnuteľnosti. Stavby obytných apartmánových domov začali v roku 2024 a sú už v plnom prúde, plánované je ukončiť hrubú stavbu ešte v tomto roku a dokončenie stavby „na kľúč“ sa plánuje do mája alebo do polovice júna 2025 (od polovice júna do polovice septembra platí v Chorvátsku stavebná uzávera kvôli dovolenkujúcim).

Ceny apartmánov sú 3 839 €/m2 za 2 izbové apartmány a 3 632 €/m2 za 3 izbové apartmány. Ceny sú už vrátane provízie. Kontaktujte nás a pošleme vám pôdoris a možnosti voľby apartmánov v 3 budovách.

Platobný plán:

Investor požaduje 30 % + 10% zo sumy pri podpísaní Zmluvy o Zmluve budúcej. Hlavnou Kúpno-predajnou zmluvou sa bude uhrádzať zvyšok a to zvyšných 50% po splnení podmienok Povolenia na užívanie stavby a všetkých technických podmienok. Zvyšná doplatená suma 10% bude uhradená pri kolaudácii a uzatvorení Zmluvy na užívanie kondomínia danej budovy.

3 % štátna Daň z nákupu alebo z prevodu nehnuteľností sa neplatí.

Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: veľký obchod s potravinami Plodine, mestečko Cres je vzdialené 10 minút pešo, kde nájdete množstvo reštaurácií, barov a obchodíkov, otvorenej tržnice s čerstvými rybami. Pláž je vzdialená 7-10minút pešo, 15 minút pešo je nádherná pláž Kovačine. Celé mesto Cres pripomína skôr malé uhladené talianske mestečká pri mori, voda v mori je tu veľmi čistá, pláže sú s jemným štrkom vhodné pre rodiny s deťmi a veľmi pekne upravené. Pozdĺž mora je promenáda. Ostrov nie je preplnený a vládne tu skvelá atmosféra a pohoda, všade sa stretete s nápismi „No stress on Cres“. V okolí je množstvo olivových hájov a borovicových lesov. Ostrov je známy okrem rybolovu aj výrobou olivového oleja a špeciálneho druhu oviec. Celý ostrov ponúka skvelé podmienky pre cykloturistiku. Na ostrov sa dostanete trajektom z ostrova Krk alebo z Istrie. Kontaktujte nás a povieme vám o nových apartmánov a okolí viac.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 45.69
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 175.404 

Private Fields

Ribbon Zelený : Novostavba
Ribbon Žltý : Skvelá lokalita
Ribbon Modrý : 300 m od pláže

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;