Chorvátsko
Výhľad na more
Novostavba
600m od mora
884.000 

Novostavba rodinného domu s bazénom a výhľadom na more, 600m od mora, Omišalj, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_k-481
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapePapica 3, 51511, Omišalj, Chorvátsko
Cena (€)884 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)260 m2
Počet spální4
Počet kúpeľní3
Počet podlaží2
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)130 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)400 m2
Celková plocha (m2)260 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Pivnica (sklep)
Garáž
Parkovacie státie
Krb
Bazén
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: CK_k-481

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj samostatne stojaci rodinný dom s rozlohou 260 m2 rozdelený na dva samostatné apartmány, z ktorých jeden je na prízemí a druhý na prvom poschodí. Oba apartmány sú rovnomerne rozdelené a pozostávajú zo vstupnej chodby, kúpeľne, dvoch spální, kuchyne s jedálňou a obývačky s výstupom na krytú terasu. Dom je postavený z kvalitných materiálov, podlaha je pokrytá keramikou, je klimatizovaný, má PVC okná a dvere a je kompletne zariadený a vybavený. K dispozícii je bazén, terasa na opaľovanie, letná kuchyňa, krytá terasa, garáž pre jedno auto, komora a niekoľko parkovacích miest (minimálne 4) na krásne upravenej záhrade s rozlohou 400m2. Výborná investičná príležitosť na účely turistického prenájmu, ale aj na vlastné bývanie. Dom bol postavený nedávno v roku 2017, disponuje celkovo 6 izbami, 4 spálňami a 3 kúpeľňami s wc. Má zavedenú mestkú vodu, kanalizáciu. Nachádza sa 600m od mora a 800m od centra mesta. Z domu sa naskytá výhľad na more.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 260
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 884.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Novostavba
Ribbon Modrý : 600m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;