Chorvátsko
Výhľad na more
Novostavba
200m od mora
576.450 

Novostavba rodinného domu s bazénom a výhľadom na more, 200m od mora Zadar

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2043/94
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapePadrele 83, 23205, Bibinje, Chorvátsko
Cena (€)576 450 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice4 izby (4+1)
Obyvateľná plocha (m2)150 m2
Počet spální4
Počet kúpeľní3
Počet podlaží2
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)80 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)324 m2
Celková plocha (m2)150 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Pivnica (sklep)
Parkovacie státie
Bazén
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CB_2043/94

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj novostavbu kamenného rodinného domu s bazénom, ktorý sa nachádza 200m od mora v lokalite Zadar.

Na predaj je novopostavený dom na predaj v novej lokalite neďaleko Zadaru. Dom je novo postavený, práce boli dokončené v prvom mesiaci roku 2024. Má všetku potrebnú infraštruktúru a je pripravený na bývanie. Obytná plocha domu je 150m2 a nehnuteľnosť disponuje 4 spálne a 3 kúpeľne. Rozloha pozemku je 324m2. Predáva sa kompletne zariadený so všetkým nábytkom a spotrebičmi.

Dom sa rozkladá cez dve podlažia, prízemie a prvé poschodie. Prízemie je navrhnuté s konceptom otvoreného priestoru, s prepojenou kuchyňou, jedálňou a obývacou izbou. Na prízemí sa ďalej nachádza jedna spálňa, toaleta, práčovňa a komora. Prístup na vonkajšiu terasu s bazénom je cez presklené steny. Vnútorné schodisko vedie do horného poschodia, kde je hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou a dve spálne, ktoré zdieľajú druhú kúpeľňu na poschodí. Dve izby majú prístup na priestrannú terasu s výhľadom na more.

Dom má tri vonkajšie parkovacie státie, bazén, vonkajšiu sprchu a priestor na opaľovanie. Časť dvora je upravená ako herňa pre deti.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná. Radi Vám nájdeme nehnuteľnosť priamo na mieru.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 150
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 576.450 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Novostavba
Ribbon Modrý : 200m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;