Chorvátsko
Súkromný bazén
Novostavba
500m od mora
577.500 

Novostavba rodinného domu s bazénom, 500m od mora, Vodice, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2013/159
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeUl. Grgurev Ante Kukure 1, 22211, Vodice, Chorvátsko
Cena (€)577 500 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice4 izby (4+1)
Obyvateľná plocha (m2)164 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní3
Počet podlaží2
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)164 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)629 m2
Celková plocha (m2)164 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Bazén
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CB_2013/159

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj novostavbu rodinného domu s bazénom v lokalite Vodice, len 500m od mora v Chorvátsku.

Dom pozostáva zo suterénu a prízemia a strešnej terasy.

Suterén (45 m2) je vhodný pre spoločenskú miestnosť alebo fitness / telocvičňu so saunou. Jej súčasťou je aj kúpeľňa. Priestor prispôsobený na malú kuchyňu a krb, takže pivnica sa dá využiť aj ako obytný priestor.

Na prízemí sa nachádza priestranná obývacia izba s jedálňou a kuchyňou, ako aj 3 spálne a 2 kúpeľne. Každá izba je klimatizovaná a na celom prízemí je podlahové kúrenie, čo umožňuje pohodlný pobyt v zime aj v lete. Celková výmera prízemia je 164 m2.

Z obývacej izby je zastrešená terasa (20 m2) a vo dvore bazén (32 m2), ktorý má celkovú plochu 630 m2. Parkovisko je určené pre 4 autá, ale vzhľadom na záhradu je možný aj väčší počet parkovacích miest.

Pri výstavbe sa dbalo aj na to, aby bolo možné využívať strešnú terasu s rozlohou 110 m2, ktorá je celá na slnku a má inštaláciu pre letnú kuchyňu a jacuzzi.

Dom je momentálne vo fáze dokončovania, a tak si budúci majiteľ musí už len vybrať výzdobu interiéru podľa vlastného výberu. Pri výstavbe boli použité kvalitné materiály od výberu podlahového kúrenia, dlažby až po klimatizáciu.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 164
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 577.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Súkromný bazén
Ribbon Žltý : Novostavba
Ribbon Modrý : 500m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;