Chorvátsko
Vlastný Bazén
Novostavba
400 m od mora
769.600 

Novostavba rodinného domu s bazénom, 400m od mora, Šilo, Dobrinj, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_k-417
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeSilo Krk, Insel Krk, Ulica Stara cesta, Šilo, Chorvátsko
Cena (€)769 600 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)175 m2
Počet spální5
Počet kúpeľní3
Počet podlaží2
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)87 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)581 m2
Celková plocha (m2)175 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Garáž
Parkovacie státie
Krb
Bazén
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_k-417

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj rodinný dom s bazénom nachádzajúci sa 400m od pláží a mora v lokalite Šilo, Dobrinj na ostrove Krk v Chorvátsku.

Na predaj je dvojpodlažný rodinný dom postavený len nedávno v roku 2018, ktorý disponuje tromi zariadenými apartmánmi s obytnou plochou 175 m2.

Celkovo dom má 8 izieb (5 spální a 3 kúpeľne). Na prízemí sa nachádza veľký trojizbový apartmán s peknou krytou terasou. Na prvom podlaží, ktoré je prepojené vonkajšími schodiskami, sú ďalšie dva samostatné jednoizbové apartmány s východmi na terasu. Každý apartmán je zariadený a klimatizovaný a má vlastnú kuchyňu s jedálenským kútom, obývaciu izbu, kúpeľňu a spálne.

Na upravenej záhrade s rozlohou 581 m2 je k dispozícii spoločný bazén s priestorom na opaľovanie, terasa, garáž a tri parkovacie miesta. Nachádza sa vo výbornej lokalite, len 400 m od krásnych pláží a všetkej občianskej vybavenosti. Táto nehnuteľnosť je výnimočnou investičnou príležitosťou za účelom turistického prenájmu vzhľadom na to, že má dobre rozbehnutý biznis s jasne stanovenými príjmami. Zároveň sa nevylučuje ani vlastné využitie.

Nehnuteľnosť má zavedenú mestskú vodu a kanalizáciu. Nachádza sa 400m od mora a 300m od centra a všetkej občianskej vybavenosti. Zároveň poskytuje súkromie a pokoj.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Lokalita

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s pevninou Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom!

 

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 175
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 769.600 

Private Fields

Ribbon Zelený : Vlastný Bazén
Ribbon Žltý : Novostavba
Ribbon Modrý : 400 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;