Chorvátsko
Výhľad na more
Novostavba
Prvá línia pri mori
1.312.500 

Novostavba modernej luxusnej vily v prvej morskej línii s bazénom, 10m od mora, Rogoznica, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2018_170
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeZečevarska 96A, 22203, Rogoznica, Chorvátsko
Cena (€)1 312 500 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)266 m2
Počet spální4
Počet kúpeľní4
Počet podlaží3
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)120 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)560 m2
Celková plocha (m2)266 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Garáž
Parkovacie státie
Bazén
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CB_2018_170

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj modernú novostavbu rodinného domu v prvej morskej línii s panoramatickým pohľadom na more v lokalite Rogoznica v Chorvátsku.

Nehnuteľnosť na predaj je moderný rodinný dom s celkovou obytnou plochou 266m2, ktorý sa nachádza na pozemku o výmere 560 m2. Dom celkovo disponuje 4 spálňami a 4 kúpeľňami a nachádza sa v pokojnej lokalite pri mori, v malej zátoke neďaleko Rogoznice. Pozostáva z prízemia a dvoch podlaží. Na prízemí sa nachádza garáž. Na západnej, ľavej strane domu vedú vonkajšie schody k hlavnému vchodu do domu.

Na prvom poschodí sa nachádza dvojizbový apartmán s prístupom na priestrannú terasu s jedinečným výhľadom na more a záliv. Vnútorné schody vedú na druhé, posledné poschodie, kde sa nachádza ďalší identický dvojizbový apartmán s výstupom na balkón. Oba apartmány pozostávajú z dvoch kúpeľní, dvoch spální, kuchyne, jedálne a obývacej izby.

Na východnej strane domu sú schody vedúce na priestrannú terasu s bazénom, slnečnou terasou a krytou časťou s vonkajším nábytkom. Celú časť za domom nie je vidieť z cesty a ponúka trochu súkromia. Dom je ideálny na rekreáciu, bývanie v tichej lokalite a na turistický prenájom. Najbližšia pláž je vzdialená len 100 m od domu, zatiaľ čo ostatné pláže sú vzdialené do 1 km. Letisko Split je vzdialené 25 km.

K nehnuteľnosti prislúcha garáž i parkovacie miesta.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 266
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 1.312.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Novostavba
Ribbon Modrý : Prvá línia pri mori

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;