Chorvátsko
Výhľad na more
Novostavba
4000 m od mora
1.268.800 

Novostavba luxusného rodinného domu s bazénom, 4km od mora, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_k-437
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeDubašljanska ul. 9A, 51500, Krk, Chorvátsko
Cena (€)1 268 800 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice4+kk
Obyvateľná plocha (m2)164 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní4
Počet podlaží1
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)164 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)967 m2
Celková plocha (m2)164 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Krb
Bazén
Pivnica
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: CK_k-437

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj novostavbu rodinného domu z roku 2019 s bazénom v tichej a pokojnej oblasti mesta Krk, na ostrove Krk v Chorvátsku.

V tichom prostredí rodinných domov a prírody sa predáva novostavba samostatne stojaceho domu na okraji zelenej zóny. Nachádza sa na pozemku o rozlohe 1150 m2 a pozostáva z prízemia, medziposchodia a prvého poschodia, ktoré tvoria spolu 164 m2 obytnej plochy.

Prízemie pozostáva z troch izieb, dvoch kúpeľní, strojovne, pivnice a skladových priestorov. Na medziposchodí sa nachádza wellness centrum s kúpeľňou. Wellness zóna je vybavená vírivkou a malou saunou, ktorá vedie priamo na veľkú terasu s priestorom na opaľovanie a bazénom s rozlohou 42 m2 so zabudovanou hydromasážou a vodopádom. Bazén je prístupný po betónových schodoch.

Na prvom poschodí je malá kúpeľňa, kuchyňa s jedálňou a obývačka s výstupom na čiastočne krytú terasu. Plochá strecha môže byť použitá ako slnečná terasa a ponúka krásny výhľad na Kvarnerský záliv.

Dom je zariadený špičkovými materiálmi a vybavením, prvotriedne podlahové krytiny a sanita, ALU a PVC stolárske práce, veľké presklené steny, vykurovanie a chladenie cez tepelné čerpadlo, kvalitný moderný nábytok a vybavenie, má prípravu na solárne panely a automatické zavlažovanie zelených plôch. Dom má svoje súkromie s exteriérovou výzdobou a stredomorskou vegetáciou a v oplotenej záhrade je priestor pre štyri parkovacie miesta. Nachádza sa vo veľmi krásnej lokalite, obklopený zeleňou a olivovými hájmi, 4000 m od mora a krásnych pláží.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 164
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 1.268.800 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Novostavba
Ribbon Modrý : 4000 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;