Chorvátsko
Luxusná nehnuteľnosť
Novostavba
6000m od mora
1.040.000 

Novostavba krásnej vily v pokojnej lokalite, Dobrinj, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_k-405
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mape4JH3+JF Dobrinj, Chorvátsko
Cena (€)1 040 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)185 m2
Počet spální4
Počet kúpeľní3
Počet podlaží2
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)92 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)772 m2
Celková plocha (m2)185 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Pivnica (sklep)
Parkovacie státie
Krb
Bazén
Popis

Referenčné číslo: CK_k-405

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj novostavbu prekrásnej luxusnej vily v súkromnej nerušenej oblasti v lokalite Dobrinj na ostrove Krk.

Na predaj je samostatne stojaca stredomorská vila postavená na pozemku 772 m2 s celkovou obytnou plochou 185 m2 rozmiestnenou na prízemí a prvom poschodí.

Celkovo vila disponuje 4 spálňami a 3 kúpeľňami. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, práčovňa, komora, WC, spálňa, kúpeľňa so saunou, kuchyňa s jedálenskou časťou a priestranná obývačka s výstupom na krytú terasu a záhradu. Na prvom poschodí sú dve kúpeľne a tri spálne so vstupom na balkón s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Na krásne upravenej a oplotenej záhrade, ktorá má automatické zavlažovanie a poskytuje súkromie, sa nachádza vyhrievaný bazén s priestorom na opaľovanie, jacuzzi, letná kuchynka s grilom, herňa pre deti, nabíjacia stanica pre elektromobily a tri parkovacie miesta. V suteréne domu so samostatným vchodom sa nachádza ďalší priestor, ktorý je momentálne vo fáze rekonštrukcie a je možné ho zariadiť ako ďalší byt.

Novostavba z roku 2016. Kvalitná konštrukcia a vybavenie, multisplit vzduchotechnika, ALU a PVC stolárske práce, možnosť vykurovania krbom, podlahové kúrenie poháňané tepelným čerpadlom, solárne panely na ohrev vody, alarm a video dohľad sú len niektoré z vlastností tejto luxusnej nehnuteľnosti. Táto nehnuteľnosť sa nachádza v krásnej vidieckej lokalite na okraji zelenej zóny a je ideálnou príležitosťou pre všetkých milovníkov pokojnej dovolenky, ale aj ako dobrá príležitosť na investíciu na účely turistického prenájmu. Vzdialenosť od mora a pláže 6000 m. Vila má tiež solárne panely na teplú vodu, poplašný systém a video dohľad a to sú len niektoré z vlastností tejto luxusnej nehnuteľnosti.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 185
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 1.040.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Luxusná nehnuteľnosť
Ribbon Žltý : Novostavba
Ribbon Modrý : 6000m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;