Chorvátsko
Výhľad na more
Novostavba
800m od mora
759.200 

Novostavba domu s výhľadom na more, 800m od mora, Vrbnik, Krk

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_k-483
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeGospoja ul. 6, 51516, Vrbnik, Chorvátsko
Cena (€)759 200 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)139 m2
Počet spální4
Počet kúpeľní3
Počet podlaží2
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)69 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)710 m2
Celková plocha (m2)139 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_k-483

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj nový samostatne stojaci nízkoenergetický montovaný dom s veľkou záhradou a krásnym výhľadom na more.

Dom má celkovú obytnú plochu 139 m2 a pozostáva z prízemia, kde sa nachádza vstupná chodba, komora, kúpeľňa, spálňa, kuchyňa s jedálňou a priestranná obývačka so vstupom do krytej terasy a záhrady.

Na prvom poschodí, ktoré je prepojené vnútorným schodiskom, sa nachádza kúpeľňa a tri spálne, z ktorých jedna má vlastnú kúpeľňu a prístup na krytú terasu s krásnym výhľadom na more. Dom je kvalitne stavebne postavený a zariadený, má keramické podlahové krytiny a bambusové parkety, kvalitnú sanitu a PVC stolárske práce, klimatizáciu vo všetkých miestnostiach, je kompletne zariadený a vybavený, má riadnu dokumentáciu a je pripravený na nasťahovanie. Na rozľahlej záhrade 710m2 sú dve parkovacie miesta a je tu možnosť vybudovania bazéna s plochou na opaľovanie. Nachádza sa v tichej lokalite pri zelenej zóne, len 800 m od krásnej pláže a všetkej potrebnej občianskej vybavenosti. Táto nehnuteľnosť bola postavená v roku 2022 a je ideálna pre skutočnú letnú dovolenku, ale aj na trvalé bývanie. Je to aj dobrá investičná príležitosť aj na účely turistického prenájmu. Dom je napojený na mestskú vodu a kanalizáciu.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 139
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 759.200 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Novostavba
Ribbon Modrý : 800m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;