Bulharsko
Nový luxusný komplex
Obľúbená lokalita
750m od pláže
83.500 

Novostavba 2 izbového luxusného apartmánu v 3* komplexe Sweet Homes 6, 750m od pláže na Slnečnom pobreží v Bulharsku

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiB_2647
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeSweet Homes 6, 27, Sunny Beach, Bulharsko
Cena (€)83 500 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaDvojizbový apartmán (2+kk)
Obyvateľná plocha (m2)44.50 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží7
Číslo podlažia5
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)44.50 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Parkovacie státie
Bazén
Blízko letiska
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: B_2647

Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj 2 izbový apartmán, ktorý sa nachádza v úplne novom luxusnom komplexe Sweet Homes 6, 750m od pláže na Slnečnom pobreží v Bulharsku.

Ide o úplne novú skolaudovanú novostavbu z roku 2020! Komplexy Sweet Homes patria do siete známeho developera, ktorý sa zameriava na kvalitné prevedenie luxusných rezidenčných komplexov na Slnečnom pobreží.

Na predaj je 2 izbový, úplne nový a krásne zariadený apartmán, ktorý sa nachádza na 5. poschodí s výťahom a ponúka sa na predaj vrátane kompletného vybavenia a zariadenia, ktoré je už zahrnuté v cene. Nehnuteľnosť má celkovú obytnú plochu 44,50m2 a pozostáva z: chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálňou, samostatnej spálne, kúpeľne s toaletou, veľkým balkónom s posedením a výhľadom do okolia.

Nehnuteľnosť je vhodná ako na trvalé celoročné bývanie, ako letná rezidenčná nehnuteľnosť, tak aj na prenájom.

Ročný udržiavací poplatok je 800 EUR, platí sa 1x za rok komplexu za údržbu a správu spoločných priestranstiev, areál budovy, stráženie a podobne. Apartmán má svoje merače vody a elektriny, platba len za svoju vlastnú spotrebu.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú ponuku, nákup nehnuteľnosti vieme zrealizovať aj na diaľku bez nutnosti vycestovať do Bulharska. Radi Vám nehnuteľnosť ukážeme ako osobne, tak aj prostredníctvom video obhliadky.

O komplexe:

Komplex Sweet Homes 6 sa nachádza v centrálnej časti Slnečného pobrežia, 750 m od piesočnej pláže. Niekoľko metrov od komplexu sa nachádza bohatá mestská infraštruktúra, ktorá je otvorená po celý rok: množstvo obchodov a supermarketov, kaviarní, reštaurácií, pekárne, salón krásy, lekáreň, nemocnica a mnoho ďalšieho.

Komplex svojim hosťom ponúka: bazén s časťou pre deti; parkovisko; priestor na vlastné grilovanie; vlastný malý park; ihrisko; priestor na oddych a stretnutia vo foyer komplexu; video dohľad a 24-hodinová bezpečnosť

„Sweet Homes 6“ je nový komplex (postavený v roku 2020) s krásnou architektúrou a skvelou kľudnou polohou. Komplex je ideálny aj na trvalé bývanie, nakoľko sa nachádza v blízkosti supermarketu, v blízkosti reštaurácie, obchody, banky, poliklinika s celoročnou prevádzkou. Pláž je vzdialená asi 8 minút chôdze. Architektúra komplexu „Sweet Homes 6“ je elegantná a zároveň monumentálna. Exteriér komplexu je navrhnutý v štýle modernej klasiky s použitím moderných fasádnych prvkov. Jasným rozdielom nového komplexu je jeho územie zdobené čerstvými kvetmi v podobe rieky, ako aj bazén vyrobený v nezvyčajnom tvare, ktorý zdôrazňuje exkluzivitu. Ďalšou dominantou je park. Upravený park o rozlohe 9 hektárov, ktorý lemuje areál, a blízkosť pláže vytvárajú jedinečnú klímu, ktorá prispieva k celkovému zdraviu a kvalite vašej dovolenky. Uzavretý komplex sa nachádza v jednej z najžiadanejších oblastí, v letovisku Slnečné pobrežie pre rezidenčnú a obchodnú komunitu. Jedna z atrakcií je vzdialená len 5 km. – Je to Starý Nesebar, jedno z najstarších miest v Európe, ktoré je zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO. Komplex je postavený podľa všetkých moderných štandardov pod prísnou kontrolou kvality.

Pre našich klientov ponúkame:

Kompletné vybavenie prepisu vlastníckych práv k nehnuteľnosti, právny servis, advokáta, advokátska úschova financií, kontrola bezdlžnosti nehnuteľnosti, prepisy energií, registrácia na daňovom úrade – Bulstat.

Zdarma pre našich klientov ponúkame: zriadenie elektronickej platby za elektrinu z pohodlia Vášho domova, poradenstvo aj po kúpe nehnuteľnosti, poistenie nehnuteľnosti na prvý rok, prvé upratanie nehnuteľnosti pred Vašim príchodom.

Taktiež pre našich klientov ponúkame ZDARMA pri kúpe nehnuteľnosti možnosť vybavenia TRVALÉHO/PRECHODNÉHO POBYTU v Bulharsku.

Pridajte sa aj Vy k množstvu spokojných klientov, ktorí prostredníctvom nás kúpili bezpečne svoju nehnuteľnosť v zahraničí.

Sme členmi NARKS a MCEPI (člen európskej asociácie realitných profesionálov).

 

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Bulharsko
Property size (m2) : 44.50
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 83.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Nový luxusný komplex
Ribbon Žltý : Obľúbená lokalita
Ribbon Modrý : 750m od pláže

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;