Chorvátsko
Výhľad na more
Novostavba
600m od mora
234.000 

Nádherný 3 izbový apartmán s výhľadom na more, 600m od mora, Soline, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-946
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mape76/E, Soline, 51514, Soline, Chorvátsko
Cena (€)234 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)60 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Číslo podlažia2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)60 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a-946

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj 3 izbový apartmán v novej obytnej budove s výhľadom na more v skvelej lokalite Soline, Dobrinj na ostrove Krk. Ostrov Krk sa nachádza pod Istriou a je spojený s pevninou mostom. Ponúka okrem krásnych pláží s nádhernou čistou morskou vodou aj historické mestečka, cyklotrasy, turistické trasy, liečivé bahno práve v lokalite Soline a iné.

Na predaj je kompletne zariadený nový 3 izbový apartmán, nachádzajúci sa v menšom bytovom dome. Rozloha apartmánu je 60 m2. Nachádza sa na druhom poschodí a pozostáva zo vstupnej chodby, 2x WC, 1x kúpeľne, dvoch spální, kuchyne s jedálňou a obývačky so vstupom na krytú terasu s krásnym výhľadom na more. Apartmán prešiel rekonštrukciou v roku 2021, je kompletne zariadený, je klimatizovaný, má PVC okná a dvere, riadnu dokumentáciu a je pripravený na nasťahovanie. Má jedno parkovacie miesto v spoločnom dvore domu. Nachádza sa vo výbornej lokalite neďaleko od centra, mora a krásnych pláží. Pláž je vzdialená 600m, centrum obce je vzdialené 800m. Prostredie kde sa nehnuteľnosť nachádza je vidiecke prostredie v obytnej zóne, ktorá ponúka pokoj a aj potrebnú občiansku vybavenosť. Lokalita Soline je veľmi obľúbená pre svoje liečivé bahno, ktoré je vhodné na kožné ochorenia. Okrem toho táto oblasť ponúka aj krásne pláže s čistou morskou vodou. Obytný apartmánový dom bol postavený len nedávno v roku 2012. Apartmán má nové vybavenie a nábytok. Zavedená voda, kanalizácia a vlastné merače energií. Z apartmánu na naskytá výhľad na more. Nehnuteľnosť je vhodná ako pre svoje vlastné využitie, tak aj na prenájom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná. Radi Vám nájdeme nehnuteľnosť priamo na mieru.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 60
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 234.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Novostavba
Ribbon Modrý : 600m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;