Chorvátsko
Vlastná záhrada
500m od mora
343.200 

Moderný 3 izbový apartmán so záhradkou, 500m od mora, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-907
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeRužmarinska ul. 4, 51500, Krk, Chorvátsko
Cena (€)343 200 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtúdiový apartmán (garsónka)
Obyvateľná plocha (m2)55 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)30 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a-907

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj 3 izbový moderný apartmán s predzáhradkou na prízemí, ktorý sa nachádza 500m od mora a pláži v lokalite mesta Krk na ostrove Krk v Chorvátsku. Ostrov je spojený s mostom.

Na predaj je prekrásny apartmán na prízemí s celkovou obytnou plochou 55 m2, ktorý sa nachádza v menšom bytovom dome len s 2 poschodiami. Skladá sa zo vstupnej haly, kúpeľne, dvoch spální, kuchyne s jedálenským kútom, obývacej izby a krytej terasy 10 m2 so záhradou s rozlohou 30m2. Apartmán je kompletne zariadený moderným nábytkom a kvalitným vybavením, je klimatizovaný a má kvalitné okná. Zavedená voda a kanalizácia. K nehnuteľnosti prislúcha jedno parkovacie miesto na spoločnom dvore domu. Nachádza sa vo výbornej lokalite len 500 m od centra, mora a krásnych pláží.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 55
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 343.200 

Private Fields

Ribbon Zelený : Vlastná záhrada
Ribbon Modrý : 500m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;