Chorvátsko
Výhľad na more
Skvelá cena!
70 m od mora
378.000 

Menší rekreačný domček s nádherným výhľadom na more, 70m od mora Rogoznica

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2037/53
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeFXWW+5R Kanica, Chorvátsko
Cena (€)378 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice2 izby (2+1)
Obyvateľná plocha (m2)70 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)40 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)166 m2
Celková plocha (m2)70 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CB_2037/53

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj dvojposchodvý dom s krásnym výhľadom na more len 70m od mora v lokalite Rogoznica.

Na predaj je menší rekreačný domček, ktorý sa nachádza len 70 m od mora. Nehnuteľnosť sa nachádza na malom, pokojnom mieste a má celkovú obytnú plochu 70 m2. Výmera pozemku je 166 m2. Dom sa skladá z dvoch podlaží s úplne samostatnými vchodmi. Celkovo má dom 2 spálne a 1 kúpeľňu.

Prízemie sa skladá z kuchyne, obývacej izby a kúpeľne. Z kuchyne a obývacej izby je vstup na terasu s nerušeným výhľadom na more. Na terase je aj gril a záhradný nábytok. Na hornom poschodí sú dve spálne. Z oboch izieb je vstup na terasu s nerušeným výhľadom na more a blízke pobrežie. Pred domom je parkovisko pre niekoľko áut.

Nehnuteľnosť sa nachádza v malej pokojnej zátoke, kde prevláda nedotknutá príroda a zeleň. Ideálna voľba ako rekreačný dom pre budúceho majiteľa alebo ako investícia v podobe domu určeného na turistický prenájom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná. Radi Vám nájdeme nehnuteľnosť priamo na mieru.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 70
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 378.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Skvelá cena!
Ribbon Modrý : 70 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;