Chorvátsko
Panoramatický výhľad na more
Skvelá investičná nehnuteľnosť!
Prvá línia pri mori
1.470.000 

Menší Boutique hotel v prvej morskej línii, 10m od mora a pláže, Makarska riviéra, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_507/2015
Typ nehnuteľnostiLuxusná nehnuteľnosť
Lokalita na mapeDubrovačka ul. 22, 21300, Makarska, Chorvátsko
Cena (€)1 470 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispoziceAtypický
Obyvateľná plocha (m2)416 m2
Počet spální10
Počet kúpeľní10
Počet podlaží3
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuVily
Zastavaná plocha (m2)416 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)416 m2
Celková plocha (m2)416 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Lodžia
Terasa
Pivnica (sklep)
Parkovacie státie
Krb
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CB_507/2015

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj malý rodinný hotel, ktorý sa nachádza v top lokalite – prvá línia pri mori, krásna pláž a vyhľadávané turistické miesto Makarska riviéra.

Tento krásny hotel prevádzkuje jedna rodina, ktorá sa o neho stará už 50 rokov. Základy boli postavené v roku 1960, hotel je pravidelne udržiavaný a okrem vojny v Chorvátsku nikdy neprestal fungovať.

Hotel má kapacitu iba 34 osôb, čo umožňuje manažérovi mať osobný vzťah s každým hosťom. Počas existencie hotela bola väčšina hostí vracajúcimi sa hosťami, pretože akonáhle si hotel a miesto zamilujete, hľadanie inej relaxačnej dovolenky sa skončilo. Hotel bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2014, vďaka čomu má osviežujúci vzhľad a spĺňa štandardy dnešných cestovateľov.

Hotel ponúka priestrannú terasu v prednej časti, ktorá sa používa ako kaviareň. Terasa je celá pokrytá tieňom, ktoré poskytujú borovice. Tieto borovice spolu s morom šíria v celej nehnuteľnosti neuveriteľne príjemnú vôňu.

Na vrchu budovy je priestranná 40 m2 terasa úplne zaliata slnkom. Pohľad z vrchu je úžasný: sedíte tesne nad borovicami a nad ich vrcholom sa rozprestiera nádherné more, vidíte až na ostrov Hvar a po pravej strane máte na dosah ruky ostrov Brač.

Reštaurácia a bar sa nachádzajú na prízemí hotela a pokračujú na menšiu vonkajšiu terasu. Reštaurácia má kapacitu 34 hostí vo vnútri a 20 vonku. Táto oblasť bola kompletne zrekonštruovaná v roku 2014 a je plne vybavená na podávanie raňajok formou bufetu a à la cart menu.

Izby sú tiež navrhnuté tak, aby boli prepojené dverami a každá má preddefinovaný priestor pre mini kuchynku, ktorá ponúka možnosť prenájmu izieb ako apartmánov. Celkovo je tu 10 priestranných izieb s kapacitou 28 hostí.

Priestranný a luxusný VIP apartmán na treťom poschodí je to najlepšie, čo boutique hotel ponúka: má viac ako 100 m2, zahŕňa saunu, krb, vírivku, balkón, satelitnú TV, plne vybavenú kuchyňu, mini kuchynku, 2 kúpeľne, má kapacitu 6 osôb a má prechod na terasu s rozlohou 40 m2 v hornej časti budovy. V prípade potreby je možné apartmán rozdeliť na 2 plne vybavené apartmány uzamknutím jedných dverí.

Najlepšie miesto pre investičnú nehnuteľnosť!

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 416
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Luxusná nehnuteľnosť
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 1.470.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Panoramatický výhľad na more
Ribbon Žltý : Skvelá investičná nehnuteľnosť!
Ribbon Modrý : Prvá línia pri mori

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;