Chorvátsko
Výhľad na more
Obľúbená lokalita
Druhá línia pri mori
468.000 

Krásny rodinný dom v zátoke Soline, len 50m od mora, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_k-447
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mape5J24+3G Soline, Chorvátsko
Cena (€)468 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice4 izby (4+1)
Obyvateľná plocha (m2)110 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní1
Počet podlaží1
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)55 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)252 m2
Celková plocha (m2)110 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Pivnica (sklep)
Garáž
Parkovacie státie
Krb
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_k-447

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj krásny rodinný domček len 50m od mora, ktorý sa nachádza v 2 morskej línii v lokalite Dobrinj na ostrove Krk v Chorvátsku.

Atraktívna lokalita záliv Soline!

Na predaj je samostatne stojaci dom so záhradou vo výbornej lokalite len 50 m od mora a krásnych pláží. Dom má celkovú obytnú plochu 110 m2 a je rozdelený na suterén a zvýšené prízemie. Na vyvýšenom prízemí sa nachádza vstupná časť, kúpeľňa, tri spálne, z ktorých jedna má samostatný vchod a veľký priestor, ktorý spája kuchyňu, jedáleň a obývaciu izbu so vstupom na veľkú terasu s vírivkou a krásnym výhľad na more. V suteréne sa nachádza sklad. Záhrada s krásnou rozlohou 252 m2, kde sa nachádzajú väčšie aj menšie pomocné budovy, ktoré slúžia aj ako sklady a dve parkovacie státia. Dom je klimatizovaný a kompletne zariadený a predáva sa ako taký. Táto nehnuteľnosť je skvelou investíciou pre cestovný ruch, nakoľko pláž Soline poskytuje liečivé bahno pre ľúdí s kožnými problémami, taktiež plytšiu pláž s príjemným teplým kúpaním až do jesene. Toto miesto je vyhľadávané hlavne rodinami s deťmi.

Zátoka Soline dostala meno po ťažbe morskej soli, ktorá bola v týchto miestach získavaná od počiatku nášho letopočtu až do neskorého stredoveku. Zátoka je zvlášť známa pre svoje ideálne podmienky na kúpanie, more je teplejšie od ostatných častí obce a morské prúdy tu nie sú prakticky žiadne. Nachádzajú sa tu piesočné pláže a liečivé bahno. Typické čierne bahno je vyhľadávané pri zmierňovaní a odstraňovaní reumatických ochorení a kožných ochorení. Okrem primárneho liečivého bahna, je táto zátoka obľúbeným miestom pre rodiny s deťmi kvôli teplému, plytkému a piesočnému moru. Pláž ponúka aj ďalšie vybavenie, ako je plážový volejbal, vodné bicykle, ležadlá a slnečníky, k dispozícií je aj vonkajšia sprcha. Ostrov Krk ponúka krásne pláže, čisté more, cyklistiku, turistiku, históriu, skvelé víno aj olivový olej. Otrov je spojený s pevninou mostom, cestovanie je teda veľmi jednoduché.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 110
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 468.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Obľúbená lokalita
Ribbon Modrý : Druhá línia pri mori

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;