Chorvátsko
čiastočný výhľad na more
600m od mora
234.000 

Krásny 3 izbový apartmán blízko mora a pláže, 600m od mora, Soline, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-947
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mape5J24+3P Soline, Chorvátsko
Cena (€)234 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)58 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Číslo podlažia2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)58 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a-947

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj 3 izbový apartmán, ktorý sa nachádza v lokalite Soline, Dobrinj na ostrove Krk. Ostrov Krk je spojený s pevninou mostom. Ponúka okrem krásnych pláží s nádhernou čistou morskou vodou aj historické mestečka, cyklotrasy, turistické trasy, liečivé bahno v lokalite Soline a iné.

Na predaj je3 izbový apartmán, ktorý sa nachádza v menšom bytovom dome. Celková obytná plocha apartmánu je 58 m2. Nachádza sa na druhom poschodí z celkovo dvoch. Apartmán celkovo disponuje 3 izbami, 2 spálňami a kúpeľňou s toaletou. Konkrétne pozostáva zo vstupnej haly, kúpeľne, dvoch spální, kuchyne s jedálňou a obývacej izby s prístupom na krytú terasu s čiastočným výhľadom na more. Apartmán prešiel rekonštrukciou v roku 2021, je kompletne zariadený a zariadený, je klimatizovaný, má PVC okná, riadnu dokumentáciu a je pripravený na nasťahovanie. Má jedno parkovacie miesto v spoločnom dvore domu. Nachádza sa vo výbornej lokalite neďaleko od centra, mora a krásnych pláží. Nachádza sa 600m od pláže a 800m od centra dediny. Apartmán má čiastočný výhľad na more.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná. Radi Vám nájdeme nehnuteľnosť priamo na mieru.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 58
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 234.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : čiastočný výhľad na more
Ribbon Modrý : 600m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;