Chorvátsko
Výhľad na more
3000m od mora
414.960 

Krásne zrekonštruovaný kamenný dom s výhľadom na more, 3000m od mora, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_s-95
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeUl. Ivana Meštrovića 15, 51500, Krk, Chorvátsko
Cena (€)414 960 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice1+kk
Obyvateľná plocha (m2)80 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní2
Počet podlaží1
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)40 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)80 m2
Celková plocha (m2)80 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Pivnica (sklep)
Parkovacie státie
Krb
Popis

Referenčné číslo: CK_s-95

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj krásne a štýlovo zrekonštruovaný kamenný dom s výhľadom na more neďaleko mesta Krk na ostrove Krk.

Na predaj je neďaleko mesta Krk zrekonštruovaný starý kamenný dom, ktorý má obytnú plochu 80 m2 a je rozdelený na prízemie a poschodie.

Pri vchode je terasa s grilom a priestorom na spoločenské stretnutia. Na prízemí sa nachádza kúpeľňa, kuchyňa s jedálňou a priestrannou obývacou izbou a na prvom poschodí, ktoré je prepojené vnútorným schodiskom, je ďalšia kúpeľňa, dve spálne a východ na terasu a strechu. Z tejto terasy sa ponúka výhľad na more.

Pri renovácii boli zachované autentické stavebné prvky, hlavne kameň so všetkými charakteristickými detailmi. Dom je ideálny na investíciu za účelom turistického prenájmu, ale aj pre všetkých milovníkov pokojnej dovolenky. Lokalita je krásna a pokojná, obklopená zeleňou a nachádza sa cca 3000 m od mora.

Dom bol pôvodne postavený v roku 1968 a kompletne zrekonštruovaný prednedávnom v roku 2021. Predáva sa zariadený, má vlastný vodomer a septik. K nehnuteľnosti prináleží i 1 parkovacie miesto. Pri prestavbe boli dokončené nové rozvody elektroinštalácie a rozvody vody. Zavedený je internet. K dispozícii je i komín.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Lokalita

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom.

 

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 80
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 414.960 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Modrý : 3000m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;