Chorvátsko
Kamenný dom
Skvelá cena!
3500 m od mora
301.600 

Kamenný dom v Dobrinj, 3500m od mora, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_k-314
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mape160A, 51511, Dobrinj, Chorvátsko
Cena (€)301 600 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)110 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní1
Počet podlaží1
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)55 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)360 m2
Celková plocha (m2)110 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Krb
Popis

Referenčné číslo: CK_k-314

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj samostatný rodinný dom v lokalite Dobrinj, 3500m od pláží a mora na ostrove Krk v Chorvátsku.

Samostatne stojaci zrekonštruovaný kamenný dom na predaj v pokojnej lokalite Dobrinj. Obytná plocha domu je 110 m2 a pozostáva z prízemia a prvého poschodia. V prízemí sa nachádza kuchyňa s jedálňou, obývacou izbou, WC a skladom. Vonkajšie schodisko vedie do prvého poschodia, kde sú tri spálne a kúpeľňa. Dom bol zrekonštruovaný v roku 2011 a predáva sa kompletne zariadený. Na upravenej záhrade je parkovacie miesto pre niekoľko áut. Vzdialenosť od mora je 3500 m. Dom má zavedenú mestskú vodu a septik. Terasa má 30m2. Parkovanie je približne pre 4 autá.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 110
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 301.600 

Private Fields

Ribbon Zelený : Kamenný dom
Ribbon Žltý : Skvelá cena!
Ribbon Modrý : 3500 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;